Google search

 
 

23 січня 2023 року відбулось перше засідання кафедри терапії і геріатрії, на якому відбулось обговорення педагогічної та наукової роботи НПП кафедри на 2023 рік.

У 2023 році кафедра терапії і геріатрії  планує продовжити роботу з розширення тематики безперервного професійного розвитку лікарів. Наразі розпочалась реєстрація слухачів на цикл спеціалізації з терапії.

Професор А. Дорофєєв запропонував тематику нового циклу тематичного удосконалення «Антиейджинг - менеджмент метаболічно-асоційованих захворювань». Цю тему підтримали всі НПП кафедри, які і будуть брати участь у розробці навчального плану та програми нового циклу ТУ.

Зав. кафедри професор А. Дорофєєв оголосив план науково-практичних конференцій з міжнародною участю на 2023 рік, в яких будуть брати участь НПП кафедри.

Зокрема 16-17 лютого 2023 року кафедра терапії і геріатрії проведе науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Дні гастроентерології у Чернігові». Організаторами конференції виступають Міністерство охорони здоров’я України, Чернігівська обласна адміністрація, Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, Українська гастроентерологічна асоціація, The Rome Foundation, Асоціація дієтологів України.

Також відбулось обговорення і планування теми дисертації аспіранта кафедри О. Криворук на здобуття наукового ступеню PhD.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу