Google search

 
 

На сьогоднішній день у світовій науковій спільноті все більшої актуальності набувають медичні форуми, що присвячені гібридній променевій візуалізації, що безумовно, підвищує якість діагностичних інструментальних досліджень.

Кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки НУОЗ України імені П.Л. Шупика також бере активну участь у таких міжнародних форумах.

Завідувач кафедри д.мед.н. Павло Король, за запрошенням штаб-квартири МАГАТЕ, взяв участь у якості модератора та рецензента у трьох клінічних сесіях Міжнародного кардіологічного симпозіуму Integrated Medical Imaging in Cardiovascular Diseases, що відбувся 13-16.01.2023 року у м. Відень (Австрія). Організатором форуму виступила Міжнародна агенція з атомної енергетики.

Павло Король представив на форумі доповідь «Diagnostic role of geometric mean calculation of renal split function applicable in patients with kidney disease using dynamic renoscintifraphy». Також в межах трьох клінічних сесій завідувач кафедри  прорецензував 37 наукових робіт фахівців з ядерної кардіології із Америки, Бразилії, Філіппін, Австралії, Південної Кореї, Африки та Індії.

Серед інших заходів відбулась виставка сучасного медичного інструментального обладнання від провідних  світових постачальників. Як зазначив директор департаменту МАГАТЕ Human Health професор Diana Paez, участь у форумі науково-педагогічних працівників кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки НУОЗ України імені П.Л. Шупика є значущою, а подальша співпраця буде корисною для підвищення професійного рівня фахівців з ядерної медицини та променевої діагностики в Україні.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 71% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 72% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 73.5% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також