Google search

 
 

У січні 2023 року вийшло в світ 5-е видання підручника «Медицина невідкладних станів. Екстрена (швидка) медична допомога» під редакцією професора Iвана Зозулі та доктора медичних наук Антона  Волосовця.

Завдяки плеяді видатних науковців та викладачів у даний підручник включено всі основні розділи присвячені невідкладним станам, які відомі медичній науці й трапляються на практиці при різних захворюваннях.

У п’яте видання включено нові розділи, в яких розглянуто невідкладні стани в неонатології, сучасні аспекти організації та функціонування системи екстреної медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях.

Висвітлено нові методи, способи і технології в діагностиці та наданні екстреної медичної допомоги в хірургії, кардіології, неврології, стоматології, нейрохірургії, оториноларингології, травматології, при опікових захворюваннях, отруєннях, в офтальмології та фтизіатрії, педіатрії. Відповідно до вимог доказової медицини осучаснено етіологію, патогенез, діагностику і лікування різних нозологічних захворювань на догоспітальному і ранньому госпітальному етапах. Наведено сучасні лікарські препарати.

Підручник буде корисним для лікарів-інтернів, лікарів—слухачів післядипломної освіти, лікарів усіх спеціальностей, які вивчають медицину невідкладних станів за програмами до- та післядипломної освіти, докторантів, аспірантів, лікарів екстреної медичної допомоги, сімейних лікарів, студентів медичних закладів вищої освіти.

Придбати книгу можна за посиланням:

https://www.medpublish.com.ua/medicina-nevidkladnih-staniv-ekstrena-shvidka-medichna-dopomoga-pidruchnik-is-zozulja-ao-volosovec-og-shekera-ta-in-5e-vidannja/p-794.html?fbclid=IwAR0N9WbKw0SJBLKXf1bLWl4p-gxMlbN_VUZhDIXXhWrJBuya-DXY86Uv7QA

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу