Google search

 
 

24 січня в Національній академії внутрішніх справ  відбувся міжвідомчий круглий стіл з міжнародною участю «Сучасні можливості екстреного використання медичних та гуманітарних ресурсів для невідкладної допомоги постраждалим унаслідок військової агресії, гуманітарних і техногенних катастроф».

В заході взяли участь народні депутати, фахівці Міністерства внутрішніх справ, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства оборони, Міністерства юстиції, Міністерства освіти і науки України, органів місцевої влади, а також іноземні фахівці. Від Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика взяли участь завідувачі кафедр загальної та невідкладної хірургії професор Вадим Крижевський, медицини катастроф та військово-медичної підготовки професор Георгій Рощін та  доцент цієї ж кафедри Олег Мазуренко.

З вітальним словом до учасників звернувся ректор академії генерал поліції першого рангу Володимир Чернєй, який окреслив місію американської компанії «HEAL-Corp» щодо надання  допомоги Україні. Ідеться про цільове постачання медичного обладнання, облаштування мобільних шпиталів, спеціалізовані тренінги для медперсоналу, зокрема з медицини катастроф і посттравматичної реабілітації, навчання методики використання безпілотних літальних апаратів для розмінування тощо.

Засновник і голова корпорації Ларрі Майнар висвітлив можливості компанії «HEAL-Corp» і міжнародного гуманітарного проєкту «HEAL» (Здоров’я. Освіта. Свобода), розповів про облаштування сучасних мобільних шпиталів, використання медичних та гуманітарних ресурсів для невідкладної допомоги постраждалим унаслідок військової агресії, гуманітарних і техногенних катастроф.

Медичний директор «HEAL-Corp» Раджив Фернандо розповів про новітні методики навчання правил евакуації та надання невідкладної допомоги постраждалим у польових умовах, підготовку фахівців для медичних спецпідрозділів, особливості лікування та психологічної реабілітації військовослужбовців.

У дискусії виступили професори Вадим Крижевський, Георгій Рощін та ознайомили присутніх з інформацією про висвітлення в освітніх програмах зазначених питань, можливості залучення кафедр Університету до міжнародних проєктів.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу