Google search

 
 

Шановні колеги та пацієнти! Ми раді повідомити Вам, що основною клінічною базою кафедри ортопедії і травматології НУОЗ України імені П. Л. Шупика стала КНП «Київська міська клінічна лікарня №8», яка розташована за адресою:  м.Київ, вулиця Юрія Кондратюка, 8, поверх 6.

На цій базі проводять лікувально-діагностичну та науково-педагогічну роботу завідувач кафедри професор М. Анкін, професор О. Мовчан, д.мед.н. С. Дибкалюк, доцент А. Процик, доцент Г. Білоножкін, доцент В. Шуба, доцент Р. Остапчук к. мед. н. В. Ковальчук, асистент В. Ладика.

Проводиться навчання лікарів-інтернів за спеціальністю «Ортопедія і травматологія»,  01.02.2023 розпочнеться навчання лікарів-інтернів 2-го року. Під керівництвом професорів кафедри виконуються 7 дисертаційних робіт на здобуття вченого звання доктора філософії. В роботах розкриваються сучасні завдання, які є надзвичайно важливими для розвитку травматології і ортопедії в Україні, де медична допомога має відповідати європейським стандартам і бути конкурентоспроможною на світовому ринку надання медичних послуг.

Окрім того, згідно з планом комплектування на І півріччя на кафедрі буде проведено 14 циклів тематичного удосконалення і 1 цикл спеціалізації зі  спеціальності «Дитяча ортопедія і травматологія».

Співробітники кафедри щодня надають консультативну допомогу пацієнтам, які перебувають на стаціонарному лікуванні та на амбулаторному прийомі, виконують оперативні втручання при різноманітних травмах і захворюваннях опорно-рухового апарату, беруть активну участь у проведенні клінічних конференцій, розборів складних ортопедичних і травматологічних випадків.

Запрошуємо Вас на навчання та консультації.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 60.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 60.75% - 4 Голосів
Доступність матеріалу: 60% - 4 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також