27 січня 2023 року, під головуванням заступника голови спеціалізованої вченої ради Д 26.613.07 Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика професора Вікторії Горачук, відбулося засідання спеціалізованої вченої  ради Д 26.613.07.

На засіданні були прийняті до розгляду три докторські дисертації галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 Медицина (наукова спеціальність 14.02.03 – соціальна медицина):

• дисертація генерального директора курорту «Миргород» та головного лікаря санаторно-курортного комплексу Приватного акціонерного товариства «Миргородкурорт» доцента Олександра Гавловського «Медико-соціальне обґрунтування системи реабілітації постраждалих унаслідок збройного конфлікту зі стрес-асоційованими розладами»,
  • дисертація доцента кафедри наук про здоров’я Ужгородського національного університету МОН України доцента Валерії Брич «Медико-соціальне обґрунтування системи реабілітаційної допомоги дорослому населенню з наслідками травм і хворобами кістково-м’язової системи та регіональному рівні»,
  • дисертація директора Стоматологічного практично-навчального медичного центру НУОЗ України імені П. Л. Шупика доцента Анатолія Крутя «Медико-соціальне обґрунтування концептуальної моделі управління якістю стоматологічної допомоги».