Google search

 
 

19 січня 2023 року закінчилась атестація лікарів-інтернів, які навчались на кафедрі неврології і рефлексотерапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Атестація інтернів включала в себе контроль знань та вмінь за комп`ютерними тестовими програмами, оцінку знань та вмінь, в тому числі, володіння практичними навиками та проведення співбесіди з кожним інтерном для підсумкової оцінки рівня засвоєння навчальної програми інтернатури за білетною системою.

Всі лікарі-інтерни кафедри успішно склали  комп`ютерний іспит та продовжили проходження підсумкового етапу атестації.

Під час складання  лікарями-інтернами іспиту з теорії та практичних навиків в аудиторії на базі кафедри пролунало повідомлення про повітряну тривогу, що призвело до необхідності перервати іспит. Пролунала пропозиція продовжити проведення іспиту в бомбосховищі, яка була підтримана  молодими лікарями і всіма членами атестаційної комісії.

В бомбосховищі під час триваючої повітряної тривоги всі молоді спеціалісти продовжили успішно складати іспит та отримали позитивні оцінки. Членами атестаційної комісії за результатами атестації було прийняте рішення про присвоєння звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Неврологія» 16 лікарям-інтернам кафедри неврології і рефлексотерапії.

Після іспиту та оголошення результатів, в.о. завідувача кафедри неврології і рефлексотерапії, голова атестаційної комісії, професор Є. Труфанов і всі члени атестаційної комісії привітали інтернів із успішним проходженням атестації і побажали їм подальших успіхів в роботі та навчанні. Професор Труфанов наголосив на необхідності постійного, безперервного професійного розвитку, вдосконалення лікарями своїх знань та навичок і запросив лікарів і в подальшому продовжувати навчання на циклах ТУ, спеціалізації з рефлексотерапії, а також підвищувати свою кваліфікацію на науково-практичних конференціях, майстер-класах, тренінгах, школах неврологів, які організовує кафедра. Він наголосив, що адміністрація Університету, викладачі кафедри неврології і рефлексотерапії завжди намагаються створити курсантам найкращі умови для надбання знань, побуту та побажав лікарям гарного відпочинку після закінчення навчань на циклі.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 78% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 80% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 81.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також