Google search

 
 

Перше у 2023 році засідання конференції трудового колективу фармацевтичного та медико-профілактичного факультету НУОЗ України імені П. Л. Шупика відбулося 16 січня 2023 року.

Відкрив роботу конференції трудового колективу в.о. декана факультету професор Василь Михальчук. Як запрошена особа, у засіданні взяв участь перший проректор НУОЗ України імені П. Л. Шупика, член-кореспондент НАМН України, професор Юрій Вдовиченко.

Засідання конференції трудового колективу факультету було присвячено вирішенню важливих кадрових питань. Делегати конференції одноголосно підтримали та рекомендували до розгляду вченої ради НУОЗ України імені П. Л. Шупика кандидатуру на посаду завідувача кафедри мікробіології та вірусології – професора Ірину Дзюблик.

Ірина Володимирівна доповіла перед делегатами конференції про історію становлення та стратегічний план розвитку кафедри мікробіології та вірусології за основними напрямами та процесами, а також відповіла на запитання професора Володимира Краснова про перспективи розвитку освітньої діяльності кафедри мікробіології та вірусології з урахуванням сучасних вимог системи безперервного професійного розвитку лікарів та провізорів (фармацевтів).

На високому рівні професійних та особистих якостей, визнаному авторитеті професора Ірини Дзюблик, як освітянина, науковця та керівника наголосили професор Ніна Гойда  та професор Денис Варивончик.

Професор Валерій Бугро та професор Ірина Хоменко відзначили досвід успішної багаторічної професійної співпраці з кафедрою вірусології, очолюваної професором Дзюблик, та із самою Іриною Володимирівною, а також наголосили на позитивних перспективах розвитку об’єднаної кафедри мікробіології та вірусології в сучасних умовах під керівництвом професора Ірини Дзюблик з урахуванням її унікального професійного досвіду.

Доцент Сергій Соловйов, як науковий учень професора Ірини Дзюблик,  висловив вдячність за підтримку, яку завжди надавала Ірина Володимирівна своїм підлеглим як особистостям та як професіоналам, перебуваючи на посаді завідувача кафедри вірусології.

Перший проректор НУОЗ України імені П. Л. Шупика професор Юрій Вдовиченко після проведення процедури голосування та встановлення його результатів подякував делегатам трудового колективу фармацевтичного та медико-профілактичного факультету за високу явку на засідання, відповідальне ставлення до виконання своїх представницьких обов’язків, а також окреслив перспективи розвитку додипломної освіти в НУОЗ України імені П. Л. Шупика, а також відповідні навчально-методичні, організаційні та інші завдання, які стоять перед кафедрами факультету в межах розвитку освітнього процесу на додипломному рівні у 2023 році.

Вітаємо професора Ірину Дзюблик та колектив кафедри мікробіології та вірусології.

Бажаємо усім колегам успішно вирішувати освітні, наукові, організаційні та інші завдання, що постали у 2023 році.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також