Google search

 
 

Різдвяні свята із давніх-давен є особливими для усіх українців. До них готуються особливо ретельно, дотримуючись усіх  звичаїв. Серед таких традицій - дарування подарунків та здійснення благодійництва.

Саме з такою метою ГО «Асоціація анестезіологів, перфузіологів та лікарів інтенсивної терапії» (керівник проф. Олег Лоскутов) та співробітники кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика, разом з  Deutsche Gesellschaft für Kardiotechnik e.V. German Society for Cardiovascular Engineering (президент Френк Мунк (Німеччина), передали благодійну допомогу клінікам України та «Пунктам незламаності», яка так потрібна при наданні невідкладної медичної допомоги пораненим і постраждалим як у зоні бойових дій, так і мирному населенню.

Благодійна допомога включала такі необхідні речі, як потужні електричні генератори, інвертори, розхідники для проведення штучного кровообігу, медичні маски, рукавички, шприци, ковідні костюми, антисептики тощо.

Вони доправлені силами співробітників кафедри анестезіології та інтесивної терапії до закладів охорони здоров’я різних регіонів України, що наближені до зони бойових дій.

ГО «Асоціація анестезіологів, перфузіологів та лікарів інтенсивної терапії» і кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика вважають, що така благодійна допомога є надзвичайно важливою у непростих умовах сьогоднішніх реалій. Це наш спільний внесок у наближення довгоочікуваної перемоги над загарбником.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 92.86% - 7 Голосів
Корисність матеріалу: 90% - 5 Голосів
Доступність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також