Google search

 
 

16-17 грудня 2022 року кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика, спільно з ГО «Асоціація анестезіологів, перфузіологів та лікарів інтенсивної терапії» провели черговий Британо-український симпозіум (БУС-14) «Мультидисциплінарний підхід в анестезіології та інтенсивній терапії: від теорії до практики», який став вже традиційним і по праву посідає одне з провідних місць у профільних симпозіумах України.

Введений в країні воєнний стан став суттєвим викликом для всіх учасників традиційних щорічних наукових медичних форумів, саме тому було вирішено проводити цьогорічний форум у гібридному режимі з online-трансляцією на інтернет-ресурсах «Лікарського освітнього порталу».

БУС-14 відкрив голова організаційного комітету симпозіуму, в. о. ректора НУОЗ України імені П. Л. Шупика чл.-кор. НАМН України, професор Олександр Толстанов, який підкреслив важливість такого масштабного наукового заходу у теперішній непростий час.

Оргкомітет форуму доклав неабияких зусиль, щоб у таких екстремальних умовах провести симпозіум. Останній отримав міжнародне визнання, оскільки на ньому виступили закордонні всесвітньо відомі лектори: Paolo Pelosi (Італія), Jean-Louis Vincent (Бельгія), Gajiс Ognjen (США), Лео Кривський (Велика Британія), Andre Theron (ПАР), Peter Paal (Австрія) та провідні вітчизняні фахівці.

Цьогорічний БУС-14 включав у себе 7 секційних засідань: «Актуальні питання менеджменту травми», «Анестезія, анальгезія та седація», «Актуальні питання інтенсивної терапії», «Сучасні методи інтенсивної терапії COVID-19», «Сучасні аспекти періопераційного знеболювання та регіонарної анестезії», «Інтенсивна терапія критичних станів», «Актуальні аспекти анестезіології та періопераційної медицини», на яких були представлені 70 доповідей.

У рамках БУС-14 були також проведені Базовий британський курс (майстер-клас) з регіонарної анестезії (за участі британських колег M. Narayan, S. Phillips, M. Sinnott, F. Wou, M. Mawathage та інших фахівців), а також факультативна секція: нейроанестезіологія та інтенсивна терапія. Форум мав міждисциплінарний характер, оскільки у ньому взяли участь відомі неврологи, фахівці з ультразвукової діагностики та інші.

Симпозіум викликав неабияку зацікавленість у лікарів, оскільки у перший день його проведення зафіксовано понад 1847 переглядів.

Лекції, представлені у програмі симпозіуму, склали 26 годин ефірного часу. Отримано позитивні відгуки від віртуальної аудиторії.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 86% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 86.25% - 4 Голосів
Доступність матеріалу: 86.5% - 4 Голосів

Загальна оцінка матеріалу