Професор кафедри онкології НУОЗ України імені П. Л. Шупика, професор Богдан Сорокін нині святкує своє 60-ліття.

Шановний Богдане Вікторовичу!

Ми знаємо Вас, як талановитого онколога і хірурга, науковця і педагога. Ваш високий професіоналізм, виняткова працелюбність та відповідальність, відданість своїй справі, уміння працювати з людьми, аналізувати і оцінювати їхню роботу, здобули Вам високий авторитет і повагу серед колег і слухачів Університету. Свій день народження Ви зустрічаєте у розквіті сил, нових планів і задумів. У трудовій діяльності Ви чудово поєднуєте нелегку лікарську працю з науковою та викладацькою роботою.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, подальших успіхів у Вашій відповідальній діяльності, удач у всіх починаннях, невичерпного запасу душевних та фізичних сил. Нехай тепло й увага родини, друзів та колег додають упевненості й наснаги. Миру, добра та радості Вам, вашим рідним і близьким!

З глибокою повагою колектив кафедри онкології НУОЗ України імені П. Л. Шупика

Богдан Сорокін працює на кафедрі онкології з 2008 року. Він член Європейського товариства медичних онкологів (ESMO).

За 14 років професор Сорокін зробив величезний внесок у розвиток навчальної, виховної, наукової та лікувальної роботи на кафедрі. Це відповідальний та високопрофесійний ендоскопіст, онкохірург та онколог.

Богдан Вікторович автор більш як 260 публікацій, 1 монографії, 22 патентів України. Його роботи представлялись на з’їздах, конгресах, конференціях національного та міжнародного рівня з проблем лікування колоректального раку та нейроендокринних пухлин, отримали позитивну оцінку та підтримку. Лікарський стаж Богдана Вікторовича становить 35 років, він лікар Вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Онкохірургія».

Наразі пріоритетними напрямками наукової та хірургічної діяльності Богдана Вікторовича є вивчення проблем та діагностики  нейроендокринних пухлин та пухлин колоректального раку.