14 грудня 2022 р. відбулися перші засідання конференції трудового колективу та вченої ради медичного факультету НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та Статуту НУОЗ України імені П. Л. Шупика, на засіданні конференції трудового колективу медичного факультету під головуванням професора Олега Голяновського, завідувача кафедри акушерства і гінекології № 1, було обрано до складу вченої ради виборних представників з числа науково-педагогічних та інших працівників факультету. Засідання трудового колективу медичного факультету, за запрошенням, відвідав чл. - кор. НАМН України професор Олександр Толстанов, в. о. ректора НУОЗ України імені П.Л. Шупика, який привітав членів трудового колективу новоствореного факультету та наголосив на необхідності напруженої й злагодженої подальшої роботи всього колективу задля виконання наміченого плану реформування та реорганізації Університету. Виступ та намічені завдання було підтримано всіма учасниками засідання. В. о. ректора Олександр Толстанов підписав наказ про утворення вченої ради медичного факультету та затвердження її складу.

Засідання вченої ради медичного факультету відкрила д. мед. н. Ольга Процюк, в. о. декана факультету. Члени вченої ради одноголосно обрали головою вченої ради медичного факультету д. мед н. Ольгу Працюк, в. о. декана факультету, а заступником голови вченої ради - д. мед. н. Антона Волосовця, завідувача кафедри медицини невідкладних станів. Також було: обрано голів постійних комісій вченої ради факультету: професора Ольгу Коваленко головою комісії з лікувальної роботи; професора Сергія Саволюка – комісії з наукової роботи та інноваційної діяльності, доцента Ліліану Клименко – комісії з навчально-методичної роботи; погоджено об’єднання кафедри сімейної медицини і кафедри гематології та трансфузіології у одну кафедру з назвою «Кафедра терапії, сімейної медицини, гематології та трансфузіології»; прийнято рішення щодо розробки освітніх програм спеціалізації та погоджено індивідуальні плани здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.

Вчена рада розглянула усі питання порядку денного.

Актуальність матеріалу: 71.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 71.5% - 2 Голосів