Google search

 
 

На новому етапі розвитку в умовах воєнного стану та за результатами реорганізації підрозділів нашого Університету, 13 грудня 2022 р. відбулися засідання конференції трудового колективу та перше засідання новообраного складу фармацевтичного та медико-профілактичного факультету НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Відкрив роботу конференції трудового колективу в.о. декана факультету професор Василь Михальчук. З вітальним словом до делегатів конференції звернулася учений секретар НУОЗ України імені П. Л. Шупика професор Вікторія Горачук. Головував на засіданні професор Валерій Бугро.

Засідання конференції трудового колективу факультету було присвячено вирішенню важливих кадрових питань. Передусім, після розгляду та обговорення відповідних питань порядку денного, делегатами конференції одноголосно було підтримано та рекомендовано до розгляду вченої ради НУОЗ України імені П. Л. Шупика кандидатуру на посаду завідувача кафедри громадського здоров’я професора Ірину Хоменко.

Окрім того, рішенням конференції трудового колективу було схвалено виборний склад вченої ради фармацевтичного та медико-профілактичного факультету НУОЗ України імені П. Л. Шупика від науково-педагогічних та інших працівників факультету.

Новообраний склад вченої ради фармацевтичного та медико-профілактичного факультету зібрався на засідання негайно після підписання наказу ректора НУОЗ України щодо визначення її складу на підставі рішення конференції трудового колективу факультету, а також подання від студентського самоврядування.

Головою вченої ради фармацевтичного та медико-профілактичного факультету шляхом таємного голосування було обрано професора Василя Михальчука.

Відкритим голосуванням заступником голови вченої ради факультету було обрано професора Ірину Хоменко, а секретарем вченої ради факультету – Лідію Юрковську. Також було сформовано дві постійні комісії вченої ради факультету: комісію з навчально-методичної роботи і комісію з наукової та клінічної роботи, визначено їх склад.

Окрім того, було затверджено План роботи вченої ради факультету на 2023 рік, укладений з врахуванням процесного підходу.

У різному була розглянута низка питань, пов’язана із затвердженням навчально-методичної документації, поданої кафедрами факультету.

Вітаємо шановних колег, усіх працівників факультету, з початком нового етапу у розвитку фармацевтичного та медико-профілактичного факультету.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також