Google search

 
 

Щиро вітаємо професора Вадима Крижевського, завідувача кафедри загальної та невідкладної хірургії, доктора медичних наук, Заслуженого лікаря України з внесенням його біографії до VII тому презентаційного видання «Науковці України - еліта держави», в якому публікуються імена видатних вчених за високий професіоналізм, значні наукові досягнення, сумлінну працю, активну громадську позицію та вагомий внесок у забезпечення розвитку і процвітання держави.

 

3 1985 до 1996 (рр.) працював у Київському науково-дослідному інституті клінічної та експериментальної хірургії під керівництвом свого вчителя академіка НАН та НАМН О.О. Шалімова на посаді лікаря-хірурга відділення хірургії судин печінки. У 1996 році Вадим Віталійович став одним із засновників першої на території України приватної хірургічної клініки «Біофармтех», де він працював на посадах від лікаря-хірурга, завідувача хірургічним відділенням до директора клініки (1999-2008 рр.).

Наприкінці 2008 року В. Крижевського було призначено на посаду головного лікаря Київської міської клінічної лікарні № 6, де він працює до теперішнього часу. З 2009 року і до сьогодні він за сумісництвом працює на посадах доцента, професора, а з 2015 року завідувача кафедри загальної та невідкладної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти (тепер Національного університету охорони здоров'я України  імені П.Л. Шупика), де читає лекції, оперує, виховує молодих вчених-хірургів.

Вадим Крижевський - хірург вищої категорії, знаний у хірургічних колах нашої держави та за її кордонами, сумлінний працівник, висококваліфікований організатор охорони здоров'я, лікар та викладач. Він має також вищу категорію з управління охороною здоров'я.

18 червня 2011 року отримав почесне звання «Заслужений лікар України». Протягом 2 років (2013-2015) виконував обов'язки Головного спеціаліста з хірургії м. Києва.

У 2003 році захистив докторську дисертацію на тему «Хірургічне лікування некротичного панкреатиту» під науковим консультативним керівництвом свого вчителя академіка О.О. Шалімова. В цій роботі він сформулював нові підходи та методи діагностики та хірургічного лікування однієі з найскладніших і дуже небезпечних хвороб сучасної медицини Тільки за останні роки опубліковано 4 монографії, 2 навчальних посібника, 58 наукових статей (5 англійською мовою), отримано 10 патентів, виконано17 виступів з доповідями та презентаціями на вітчизняних і міжнародних конференціях, з’їздах та конгресах, у тому числі англійською мовою (Німеччина, Австрія, Греція, Туреччина, Польща та інші.).

У 2012 році було підготовлено та опубліковано керівництво для лікарів «Кишкова непрохідність», яке отримало Першу премію Академії наук вищої освіти України за кращий посібник для студентів і лікарів.

Вадим Віталійович добре володіє англійською мовою та активно співпрацює з Українсько-європейським центром наукового розвитку медицини. Так, він є співавтором закордонних монографій, виданих у 2020-2022 роках англійською мовою: «Conceptual options for the development of medical science and education». У 2021-2022 роках він бере активну участь у роботі науково-педагогічної українсько-європейської програми «Європейські напрями розвитку практичної підготовки медичних кадрів та імплементації світових стандартів освіти» з презентаціями англійською мовою «Surgical treatment of acute intestinal obstruction in the city specialized hospital and university center.»

Вадим Крижевський є дійсним членом Асоціації хірургів України, членом Академії наук вищої освіти України та численних інших вітчизняних та міжнародних організацій. Його наукові та клінічні інтереси включають малоінвазивні та лапароскопічні операції на жовчовивідних шляхах, печінці, підшлункової залози, шлунку і кишечнику при гострій та хронічній непрохідності і перитоніті. Він розробляє нові сучасні методи лікування хірургічної інфекції, а останнім часом йому довелося зіткнутися з хірургічним лікуванням вогнепальних поранень і виконанням хірургічних операцій у наших бійців, доставлених у лікарню з районів бойових дій, а також виконувати ургентні хірургічні втручання у пацієнтів з COVID19.

У професора Крижевського багато новітніх ідей на майбутній розвиток медицини і хірургії. Вже розроблено план нової сучасної лікарні, затверджений для будівництва. Життєве кредо професора Крижевського – «не зупинятися на досягнутому».

Вітаємо Вадима Віталійовича і бажаємо подальших успіхів та нових перемог в галузі хірургічної науки і медицини.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 80.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 71% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 73% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також