18 листопада 2022 року, завдяки особистим контактам завідувача кафедри загальної та невідкладної хірургії НУОЗ України імені П.Л. Шупика, директора Київської міської клінічної лікарні N°6 Вадима Крижевського та суттєвої допомоги мера міста Києва Віталія Кличка та Департаменту охорони здоров'я, лікарня отримала обладнання, вироби медичного призначення та техніку для лікування військовослужбовців сил оборони України.

Делегація мерії Брюсселя в особі пані Марі-Франс Ботт, пана Фредеріка Лаффона передала благодійну допомогу Київській міській клінічній лікарні N°6  у присутності посла Королівства Бельгії в Україні Пітера Ван Де Вельде та першого заступника голови Київської міської державної адміністрації пана Миколи Поворозника та директорки Департаменту охорони здоров'я КМДА пані Валентини Гінзбург, професорсько-викладацького складу кафедри, адміністрації та співробітників закладу.

Лікарня отримала вкрай необхідні для оперативного та консервативного лікування обладнання та інструменти: налобні освітлювачі, збільшуючі лінзи, ультразвуковий кавітатор «Soring» для лікування гнійних ран, підйомник для м'якого транспортування тяжкохворих, протипролежневі матраци, зігрівальні камери для опікових пацієнтів та інші засоби.

Шановні європейські гості відвідали відділення реконструктивнопластичної хірургії та відділення реабілітації де проходять лікування захисники, які потребують відновлення функцій органів і систем, а також покращення естетичного вигляду травмованих ділянок тіла. Гості висловили теплі слова підтримки України у тяжкій боротьбі з ворожими загарбниками, а також підтвердили бажання та наміри і надалі допомагати закладу.

В своїй промові пан посол висловив упевненість в перемозі України та підтримці нашої держави європейськими країнами в боротьбі за свободу.

Директор лікарні професор Крижевський висловив подяку бельгійському народу та подарував членам делегації пам'ятні подарунки та національні сувеніри.