Кафедра нефрології та НЗТ НМАПО імені П.Л. Шупика закінчила цикл безкоштовних вебінарів для сімейних лікарів, що проходили на платформі АксеМедін. Останній вебінар зібрав у прямому ефірі понад 420 лікарів, проте ще більше фахівців змогли подивитися його на найбільший в Україні платформі оф-лайн.

Інфекції сечової системи складають найпоширенішу групу серед інфекцій людини, а у дітей до 2 років – це перша за частотою інфекція. Кожна друга жінка протягом свого життя хоч раз має цистит. Проте лікувальні підходи дуже різняться, настанови змінюються щороку, практика лікування є досить непростою, незважаючи на велику кількість таких пацієнтів.

Доступні для сімейних лікарів знання від вузьких спеціалістів підвищують настороженість до проблем нирок і сечових шляхів та сприяють авторитету НМАПО імені П.Л. Шупика.

Корисність матеріалу: 74.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 73.75% - 4 Голосів