Інфекція COVID-19 стала глобальним викликом, а значить - потребує спільного пошуку відповіді. Пропонуємо ознайомитися з поглядом професора Jan Albert на виклики, що стоять перед нами, та шляхи подолання загрози. Професор Albert працює у Каролінскому інституті (Стокгольм, Королівство Швеція), який висуває претендентів на здобуття Нобелівскої премії у галузі фізіології та медицини, а з 2016 р. є партнером НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Jan Albert – вчений-вірусолог, професор кафедри мікробіології, біології пухлин та цитології Каролінського інституту, старший консультант з клінічної вірусології Університетської лікарні Каролінського інституту (Стокгольм, Королівство Швеція).

Здобув науковий ступінь доктора наук 1990 р. у Каролінському інституті. Автор понад 200 наукових праць у рецензованих наукових журналах. Сферою професійних зацікавлень є аспекти еволюції та мінливості ВІЛ, їхні біологічні наслідки, в т.ч. механізми, що дозволяють ВІЛ ухилятися від клітинного та гуморального імунітету.