21 лютого 2020 року в місті Києві на базі пологового будинку «Лелека» відбулась конференція неонатологів «Сучасні інноваційні підходи в неонатології».

У конференції взяли участь співробітники кафедри неонатології НМАПО імені П. Л. Шупика – доцент Юлія Краснова та асистент Олена Бєлова. Серед науково-практичних доповідей, була доповідь заочного аспіранта кафедри неонатології Дарії Костюкової «Нейромоніторинг плода і новонародженого» (науковий керівник – член-кореспондент НАМН України, завідувач кафедри неонатології, професор Єлизавета Шунько). Доповідь викликала велику зацікавленість лікарів-неонатологів, які отримали відповіді на всі запитання щодо лікувально-діагностичного значення нейромоніторингу для плода і новонародженої дитини.

Після конференції відбулась екскурсія відділеннями пологового будинку «Лелека», який є єдиним в України медичним (госпітальним) закладом, що отримав міжнародну акредитацію Joint Commission International (JCI) та золоту медаль якості JCI.