Педіатричний факультет Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика запрошує педіатрів, лікарів загальної практики/сімейної медицини, лікарів інших спеціальностей взяти участь у заходах в межах Дня педіатричного факультету «Мультидисциплінарна педіатрія в системі безперервного професійного розвитку».

Цей захід побудований у форматі фахової школи:
• Спільні зусилля педіатрів та фахівців «вузького» профілю.
• Робота водночас 8 кафедр педіатричного факультету.
• Лекції та майстер-класи.
• Можливість пройти тренінги в Центрі симуляційних методів навчання НМАПО імені П. Л. Шупика.
• Унікальна можливість побудувати свою власну освітню траєкторію.

Дата проведення: 7 лютого 2020 р.

Організатори: Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
04112, м. Київ,
вул. Дорогожицька, 9.
Тел./факс: +380 44 205 49 08
e-mail: [email protected]

Всі учасники отримують сертифікат, який згідно наказу МОЗ № 446 від. 20.02.2020 року оцінюється в 10 балів.

Учасники симуляційного тренінгу в ЦЕСИМЕН мають можливість додати до освітнього портфоліо ще до 15 балів.

Програма заходів у PDF

Реєстрація на захід за посиланням:
Контактний телефон: +380 (66) 117 45 53.