24 жовтня 2018 року під головуванням   директора УДІР,   професора Лідії Суслікової відбулось святкове засідання вченої ради Українського державного інституту репродуктології НМАПО імені   П. Л. Шупика.

Голова вченої ради УДІР Лідія Суслікова  розпочала засідання привітанням з нагоди 100-річчя Академії та побажала колективу міцного здоров’я, творчої наснаги та нових звершень.

У вступному слові проректор з науково-педагогічної роботи професор Олександр Толстанов ознайомив наказом НМАПО імені П. Л. Шупика від 02.10.2018 № 463-к зазначив, що працівники інституту нагороджуються ювілейною медаллю з нагоди 100-річчя за значний особистий внесок у підготовку висококваліфікованих медичних та фармацевтичних кадрів для закладів охорони здоров’я, високі досягнення у науковій і професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю та головне - відданість справі, та нагородив медаллю «НМАПО імені П. Л. Шупика 1918 - 2018» наступних працівників інституту.  Начальник відділу кадрів Дмитро Бригинець, оголосив список працівників які представлені до нагороди з нагоди 100-річчя НМАПО імені П. Л. Шупика  та привітав  вітальними словами з побажаннями міцного здоров’я, творчої наснаги та нових здобутків у примноженні досягнень медичної та фармацевтичної освіти:

- Вдовиченка Сергія Юрійовича – доцента кафедри акушерства, гінекології та перинатології;

- Голяновського Олега Володимировича – завідувача кафедри акушерства і гінекології №1;

- Горбунову Ольгу Володимирівну - завідувача кафедри акушерства, гінекології та перинатології;

- Горовенко Наталію Григорівну – завідувача кафедри медичної та лабораторної генетики;

- Жилку Надію Яківну - професора кафедри акушерства, гінекології та перинатології:

- Жук Світлану Іванівну – завідувача кафедри акушерства, гінекології та медицини плода;

- Камінського Анатолія Вячеславовича- завідувача клініки репродуктивних технологій;

- Камінського Вячеслава Володимировича  - завідувача кафедри акушерства, гінекології  та репродуктології;

-  Коноплянка Валерія Володимировича - доцента кафедри акушерства, гінекології та репродуктології;

- Леуша Станіслава Сергійовича - професора кафедри акушерства і гінекології №1;

- Подольську Світлану Володимирівну - доцента кафедри медичної та лабораторної генетики;

-  Романенко Тамару Григорівну - професора кафедри акушерства і гінекології №1;

- Суханову Ауріку Альбертівну - професора кафедри акушерства, гінекології та репродуктології;

- Ткаченка Руслана Опанасовича - професора кафедри акушерства, гінекології та репродуктології.

Члени вченої ради Українського державного інституту репродуктології побажали всім творчої наснаги та нових здобутків в примноженні досягнень медичної та фармацевтичної освіти.