18 жовтня 2018 року під головуванням д.фарм.н., професора В. Трохимчука відбулось святкове засідання вченої ради медико-профілактичного і фармацевтичного факультету НМАПО імені П. Л. Шупика.

Професор Трохимчук розпочав засідання привітанням з нагоди 100-річчя Академії та побажав колективу міцного здоров’я, творчої наснаги та нових звершень.

З наказом НМАПО імені П. Л. Шупика від 02.10.2018 № 463-к, присутніх ознайомив начальник відділу кадрів Д. Бригинець, зауваживши на вітальних словах с побажаннями міцного здоров’я, творчої наснаги та нових здобутків у примноженні досягнень медичної та фармацевтичної освіти. У вступному слові проректор з науково-педагогічної роботи професор О. Толстанов зазначив, що працівники факультету нагороджуються ювілейною медаллю з нагоди 100-річчя за значний особистий внесок у підготовку висококваліфікованих медичних та фармацевтичних кадрів для закладів охорони здоров’я, високі досягнення у науковій і професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю та головне - відданість справі, та нагородив медаллю «НМАПО імені П. Л. Шупика 1918 - 2018» наступних працівників факультету:

- ВАРИВОНЧИКА Дениса Віталійовича – професора, завідувача кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології;

- ВЛАСЕНКО Надію Іллівну – доцента, ветерана кафедри медичної статистики;

- ГОЙДУ Ніну Григорівну - професора кафедри управління охороною здоров’я;

- ГОЛУБЧИКОВА Михайла Васильовича – професора, завідувача кафедри медичної статистики;

- ГРИЦЕНКО Олену Миколаївну – професора, ветерана кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів;

- ДАВТЯН Лену Левонівну – професора, завідувача кафедри фармацевтичної технології і біофармації;

- ДЗЮБЛИК Ірину Володимирівну – професора, завідувача кафедри вірусології;

- ЗАГОРІЯ Володимира Антоновича – професора, завідувача кафедри промислової, клінічної фармації та клінічної фармакології;

-  КОЗЯРІНА Івана Петровича – професора кафедри громадського здоров’я;

- КОРИТНЮК Раїсу Сергіївну – професора кафедри фармацевтичної технології і біофармації;

- МИХАЛЬЧУКА Василя Миколайовича – професора,  завідувача кафедри управління охороною здоров’я;

-  ОРЛОВУ Наталію Михайлівну – професора кафедри медичної статистики;

- САЛМАНОВА Айдин Гурбан Огли – професора, завідувача кафедри мікробіології, епідеміології та інфекційного контролю;

- ТЕРЕЩУК Олександру Василівну –  інспектора деканату медико-профілактичного і фармацевтичного факультету;

- ТОДОРОВУ Віолету Іванівну – доцента кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів;

- ХОМЕНКО Ірину Михайлівну – д.мед.н., завідувача кафедри громадського здоров’я.

Члени вченої ради побажали всім творчої наснаги та нових здобутків в примноженні досягнень медичної та фармацевтичної освіти.

Заступник голови вченої ради факультету, проф. Д. Кирик представив особову справу д.мед.н., доцента Марини Тріщинської, як претендента на посаду завідувача відділу докторантури та організації наукової діяльності НМАПО імені П.Л.Шупика та позитивне рішення кадрової комісії Академії терміном на 2 роки. Д.мед.н., доцент І. Хоменко позитивно охарактеризувала д.мед.н., доцента М. Тріщинську та рекомендувала внести до списку таємного голосування її кандидатуру на посаду завідувача відділу докторантури та організації наукової діяльності. За результатами таємного голосування доцента М. Тріщинську було обрано на посаду завідувача відділу докторантури та організації наукової діяльності НМАПО імені П.Л.Шупика.