Завідувач кафедри професор Д. Варивончик та професор кафедри Г. Пишнов  взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Філософсько-соціологічні та психолого-педагогічні проблеми підготовки особистості до виконання завдань в особливих умовах», яка проходила в Університеті оборони України імені Івана Черняхівського.

Під час конференції обговорено актуальні проблеми поведінки військовослужбовців у бойових умовах та вироблено єдині підходи до надання психологічної допомоги, здійснення соціальної та медико-психологічної реабілітації учасників бойових дій.

За результатами виконання кафедрою НДР «Наукове обгрунтування заходів психофізіологічної реабілітації учасників антитерористичної операції (АТО)» (2016 – 2020 р.р.), зроблено наукову доповідь: «Система психофізіологічної реабілітації військовослужбовців − ключова ланка у збереженні психічного здоров’я учасників антитерористичної операції».

З доповіддю можна ознайомитись за  посиланням