5 - 7 жовтня 2018 року у Києві відбулася знакова подія для лікарів-ортодонтів усього світу - XI Міжнародний конгрес Асоціації функціональної ортодонтії IFUNA «Функціональна ортодонтія - назад в майбутнє».

Організатором заходу виступила ГО «Асоціація ортодонтів України» (президент – проф. Мирослава Дрогомирецька, завідувач кафедри ортодонтії Інституту стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика). На Конгресі виступали лектори із усього світу,  такі як проф. Вілсон Арагао (Бразилія), проф. Мирослава Дрогомирецька (Україна) проф. Сандра Кулсон (США), проф. Бакр Рабі (Гонконг), проф. Девід Суарес Куінтанілла (Іспанія), проф. Джон М'ю (Англія), Майк М’ю (Великобританія),  проф. Галина Бекетова (Україна), проф. Мозгова Галина (Україна), Каріна Есперансіна (Португалія), проф. Михайло Горбонос (Ізраїль), проф. Вілсон Арагао (Бразилія), проф. Костянтин Лихота (Україна) та багато інших. Захід відвідали більше ніж 280 лікарів з різних країн.

Кафедра ортодонтії НМАПО імені П.Л. Шупика представила свої наукові роботи у серії постерних доповідей, що привернули увагу та були високо оцінені світовою науковою спільнотою у галузі ортодонтії та медицини.

Одностайна думка усіх спікерів – завдяки значним зусиллям ГО «Асоціація ортодонтів України», під керівництвом проф. Мирослави Дрогомирецької, Конгрес IFUNA-2018 у Києві - найвизначніший за науковою та організаційною частинами серед усіх, що відбувалися  раніше.

Президент Міжнародної асоціації функціональної ортодонтії запросив усіх присутніх на наступний Конгрес, що відбудеться у Португалії.