20 березня 2018 року відбулося чергове засідання комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

На засіданні розглядався проект Постанови Верховної Ради України «Про затвердження Рекомендацій парламентських слухань на тему: «Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє».

В цей проект включені пропозиції НМАПО імені П. Л. Шупика щодо запровадження лікарської резидентури; забезпечення розробки та ліцензування програми перевірки наявності академічного плагіату; сприяння академічній мобільності науково-педагогічних працівників, студентів, інтернів, лікарів-резидентів, аспірантів, докторантів, їх стажуванню за кордоном; забезпечення можливості опанування науково-педагогічними працівниками, студентами, інтернами, лікарями-резидентами, аспірантами, докторантами іноземної (англійської) мови на належному рівні для потреб професійної діяльності; збереження форми післядипломної освіти «клінічна ординатура» до того часу, поки не буде введена лікарська резидентура тощо.

На засіданні були присутні проректор з науково-педагогічної роботи професор О. Толстанов та завідувач кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права професор В. Краснов.

Проект Постанови, разом зі всіма правками, члени комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я прийняли одноголосно для подальшого внесення до порядку  денного роботи Парламенту та голосування за прийняття відповідної Постанови Верховної Ради України.