Шановні колеги! На кафедрі неонатології НУОЗ України імені П.Л. Шупика 08.04 - 22.04.2024 року буде проведено цикл тематичного удосконалення «Невідкладні стани та інтенсивна терапія новонароджених».

На циклі будуть висвітлені питання діагностики, клініки та медичної допомоги при загрозливих станах у новонароджених дітей.

Будуть розглянуті сучасні принципи інтенсивної терапії новонароджених та передчасно народжених дітей, зокрема дихальної підтримки, фототерапії, парентерального та ентерального харчування, контролю та корекції гомеостазу, нейромоніторингу.

На цикл запрошуються лікарі неонатологи, дитячі анестезіологи, педіатри. Заняття проводяться в змішаному форматі - лекції онлайн, практичні заняття на клінічних базах кафедри, відпрацювання практичних навичок у симуляційному центрі НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Куратор циклу доцент Лакша О.Т., тел. (066)724-84-93

Є бюджетні путівки. Для лікарів, які працюють в приватних закладах, навчання за контрактом.

Проходження циклу ТУ дає 50 балів для БПР.