Шостого квітня 2021 року відбулося засідання трудового колективу навчально-наукового Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика під головуванням голови профбюро професора Євгенії Гриневич, секретар – Інна Кулаковська.

Присутні: Юрій Вдовиченко, в. о. першого проректора НУОЗ України імені П. Л. Шупика, член-кореспондент НАМН України, професор Олег Шекера, в. о. директора ІСМ, професор Людмила Хіміон, в. о. завідувача кафедри сімейної медицини, професор кафедри сімейної медицини Вікторія Ткаченко.

Присутні в on-line форматі: 37 осіб із 39 делегатів трудового колективу.

Згідно порядку денного розглядалися наступні питання:

звіт про роботу директора Інституту сімейної медицини з лютого 2014 року до лютого 2021 року (доповідач —  Олег Шекера);

звіт про роботу завідувача кафедри сімейної медицини з січня 2014 року до грудня 2020 року (доповідач — Людмила Хіміон); вибори претендента на посаду директора Інституту сімейної медицини; вибори претендента на посаду завідувача кафедри сімейної медицини; різне.

Голова засідання трудового колективу навчально-наукового Інституту сімейної медицини професор Євгенія Гриневич проінформувала делегатів трудового колективу про те, що в газеті «Урядовий кур’єр»

№ 42 від 03.03.2021 року було оголошено конкурс на заміщення посади директора інституту сімейної медицини та завідувача кафедри сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Під час відкритого голосування делегати трудового колективу одноголосно підтримали претендента на посаду директора Інституту сімейної медицини – професора Олега Шекеру та претендента на посаду завідувача кафедри сімейної медицини професора Людмилу Хіміон. Вирішили рекомендувати вченій раді Інституту сімейної медицини до обрання професора Олега Шекеру на посаду директора Інституту сімейної медицини, а вченій раді НУОЗ України імені П. Л. Шупика до обрання професора Людмилу Хіміон на посаду завідувача кафедри сімейної медицини.