З 16.01 по 20.02.2024 року на кафедрі педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права проходив цикл тематичного удосконалення «Нові технології навчання».

На циклі розглядалися актуальні питання, які є необхідними в діяльності кожного викладача. Наприклад: як модернізувати організаційні форми освітнього процесу, як застосовувати різні актуальні технології педагогічної творчості у викладацькій діяльності, як забезпечити правові чинники організації освітнього процесу у закладах вищої освіти у сфері охорони здоров`я тощо.

Викладачі кафедри разом зі слухачами розглянули сучасні основи педагогічного процесу у закладі вищої освіти, проаналізували та дізнались про нові технології навчання в системі психології інновацій та психологічні основи впровадження нових технологій в освітній процес.

Всі заняття проходили онлайн за допомогою платформи Zoom, що дало змогу всім охочим, які зареєструвалися на підвищення кваліфікації, пройти навчання з будь-якої точки країни без перешкод.

Навчання пройшло успішно, всі слухачі були зацікавлені в новій інформації, допитливі, приймали активну участь в обговоренні різних питань щодо нових технологій навчання. За відгуками учасників циклу тематичного удосконалення, заняття були структуровані, зрозумілі, розглядалися різні актуальні та сучасні методики навчання у вищій школі. Отримані знання актуальні та можуть бути використані у професійній діяльності науково-педагогічних та педагогічних працівників закладів освіти, які готують працівників сфери охорони здоров’я (лікарів, фармацевтів та інших працівників сфери охорони здоров’я).

Кафедра продовжує свою продуктивну діяльність з формування педагогічної майстерності у викладачів. Попереду заплановано багато цікавих циклів, із графиком яких, можна ознайомитись за посиланням