Конгрес «Euroanaesthesia» визнаний у всьому світі як один з найважливіших і найвпливовіших щорічних симпозіумів з анестезіології та інтенсивної терапії.

Щорічно в даному науково-практичному форумі бере участь понад 8000 фахівців із понад 100 країн світу.

«Euroanaesthesia» дійсно є видатною міжнародною платформою для розширення знань, ознайомлення із інноваційними методами, вивчення рекомендацій, а також співпраці та спілкування з великою міжнародною аудиторією. У 2023 році у роботі конгресу візьме участь понад 130 експертів, які представлять свої доповіді з найбільш актуальних питань анестезіології та інтенсивної терапії.

Цього року від кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика на конгрес прийнято 5 тез, які будуть представлені доповідями співробітників кафедри. Участь у даному конгресі з доповідями є великим успіхом та визнанням наукових розробок, який проводить кафедра.

Серед представлених робіт експертами конгресу обрано тези кафедри, які включають нові підходи в анестезіологічному забезпеченні при проведенні травматологічних операцій, операцій на магістральних судинах та особливостях проведення таких високотехнологічних операцій, як операції зі штучним кровообігом.

Особливо хотілося б відзначити визнання наукових розробок кафедри анестезіології та інтенсивної терапії з питань педагогіки, які також будуть представлені на форумі «Euroanaesthesia» у вигляді доповіді, в якій будуть відображені результати соціологічного дослідження, проведеного на кафедрі.

Актуальність матеріалу: 27.5% - 2 Голосів