Search

Стоматологічний практично - навчальний медичний центр

Національного університету охороно здоров’я України імені П.Л. Шупика

Директор – Круть Анатолій Григорович

Медичний директор – Борн Тетяна Анатоліївна

СПНМЦ це клініка яка формує нову філософію стоматологічного обслуговування в Україні. Розвиток триєдності науки, освіти і клінічної практики забезпечує якісну медичну освіту на основі отримання сучасних теоретичних знань і практичних навичок, що підвищує якість стоматологічної допомоги на основі доступу до передових технологій та наукових розробок з впровадженням їх результатів у практичну охорону здоров'я. В стоматцентрі існує тісний взаємозв'язок між навчанням, дослідженнями та лікуванням.

Стоматологічний центр здійснює свою діяльність за наступними адресами:

  • Вулиця Теодора Драйзера, будинок 7, м. Київ, 02217;
  • Вулиця Миколи Пимоненка, будинок 10 А, м. Київ, 04050.

Зв’язатись з нами Ви можете зателефонувавши за номером +380(73)-234-20-29.

Стоматцентр працює за графіком: понеділок – п’ятниця з 8.00 до 20.00

Також, за необхідності та попереднім записом, стоматцентр працює  у форматі 24/7.

Ви можете скористатися наступними послугами: лікування, протезування, хірургія, ортодонтія, рентгендіагностика, імплантація, лікування під наркозом, гігієна порожнини рота.

Лікарі стоматцентру порадять як уникнути дороговартісних маніпуляцій. Всі стоматологічні процедури здійснюються відповідно до державного прейскуранту. Лікування зубів дорослим та дітям можливе із застосуванням наркозу.

Працівники стоматологічного центру працюють з пацієнтами, які розмовляють на англійській, грецькій, грузинській, азербайджанській мовах.

Стоматологічний практично – навчальний медичний центр Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика  (далі – СПНМЦ) з початку війни надає безоплатну стоматологічну допомогу бійцям підрозділів ТРО ЗСУ за місцем провадження господарської діяльності, за напрямами: терапевтична та хірургічна  стоматологія.

СПНМЦ надає стоматологічну допомогу внутрішньо – переміщеним особам – громадянам України на безоплатній основі, за напрямами: терапевтична та хірургічна  стоматологія, ортодонтія, за умови грошової компенсації необхідних витратних матеріалів.

 

Інтернатура      

СПНМЦ є базою стажування лікарів інтернів стоматологів. Має у своєму складі всі необхідні лікувально-діагностичні відділення та інші виробничі підрозділи згідно з навчальним планом і програмою підготовки в інтернатурі з стоматології. Забезпечений сучасним стоматологічним обладнанням та інструментарієм, що дозволяє надавати стоматологічну допомогу відповідно до провідних протоколів лікування заснованих на доказовій медицині. 

Навчання лікарів – інтернів проходять в навчальних приміщеннях обладнаних спеціальними стоматологічними фантомами. Але відомо, що жоден фантомний курс не зможе повною мірою відтворити перебіг  процесів в ротовій порожнині людини в реальних клінічних умовах, тому весь навчальний процес в Стоматологічному практично-навчальному медичному центрі НУОЗ України імені П. Л. Шупика відбувається тільки з участю пацієнтів відповідно до вимог навчальних планів та програм підготовки в інтернатурі.

Персонал стоматцентру складається із значної кількості досвідчених лікарів, які є кураторами лікарів-інтернів, і з радістю передають свої знання молодим лікарям. Для проживання, лікарі - інтерни можуть скористатися гуртожитками Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика, які зручно розташовані безпосередньо із стоматологічним центром.

Стоматологічний центр має три філії та йде шляхом цілковитого оновлення обладнання, потребує додаткового професійного персоналу і готує його із числа лікарів–інтернів, які проходять у нас стажування.

Ми ставимо перед собою мету задавати стандарти професійного навчання та підвищення кваліфікації в галузі стоматології. Разом зі своїм партнером – Інститутом стоматології, ми пропонуємо комплексну програму навчання, що включає академічні методи викладання у вигляді лекцій, семінарів і, обов’язково, практичних занять, що підсилює засвоєння професійних знань.

Ми запрошуємо випускників закладів вищої освіти медичного спрямування до Стоматологічного практично-навчального медичного центру НУОЗ України імені П. Л. Шупика для проходження інтернатури.

Для початку роботи з нами, Ви можете звернутись за наступними телефонами:

+380(50)-442-90-88 – керівник інтернатури, Шульга Олена Володимирівна;