Search

 
 

Шановні колеги! Пропонуємо вам поділитися думками, пропозиціями, відгуками, в цілому оцінити діяльність Університету в анкеті, що розміщена на сайті (дивіться за посиланням).

Запрошуємо працівників Університету, лікарів, слухачів, інтернів, магістрантів, аспірантів, докторантів, гостей, всіх стейкхолдерів прийняти участь у розвитку нашої співпраці.  

Ми створюємо умови відвертого спілкування та живого обговорення пропозицій щодо публічного представлення інформації на сайті, в соціальних мережах (FB, Instagram, Telegram, Youtube, emaile) та більш коректної, своєчасної подачі інформації.

 

В анкеті представлено три розділи:

  1. Відгук. Ви можете скористатися схемою та опорними словосполученнями для написання відгуку. Ми розробили схему його написання, щоб зберегти ваш час. Ви можете обрати іншу структуру відгуку, використовувати інші обороти речі, нам головне почути, що ви щиро зацікавлені в нашому розвитку та вдосконаленні.
  2. Пропозиція. Ми чекаємо на ваші пропозиції щодо розвитку сайту, соціальних мереж, комунікаційних стратегій тощо.
  3. Правка. Будемо вам вдячні, якщо ви допоможете знайти та швидко виправити неточність, друкарську помилку, застарілу інформацію тощо. 

Звертаємо увагу, що ступінь відкритості обираєте ви особисто. Можна обрати анонімний варіант заповнення або представитися, залишити інформацію для зв'язку з вами та подальшої деталізації співпраці. 

Розуміємо, що якісна освіта - це процес безперервного розвитку, й комунікаційні процеси також повинні відточуватися системно та різнобічно.  Для цього нам важливо знати вашу думку. Будьте відверті, нам це важливо.

Обов'язково розглянемо кожну позицію та врахуємо побажання.

Ми працюємо для Вас та разом з Вами.

Посилання на анкету.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 66.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу