Доцент кафедри педіатрії НУОЗ України імені П.Л. Шупика, кандидат медичних наук.

Закінчила з відзнакою педіатричний факультет Київського медичного інституту імені О. О. Богомольця у 1986 році.

Після закінчення інституту в 1986-1990 роках навчалася в клінічній ординатурі на кафедрі дитячих хвороб №1 Київського медичного інституту імені О.О. Богомольця.  З 1990 по 1993 рік працювала лікарем-ординатором відділення молодшого дитинства та стенозуючих ларинготрахеїтів МДКЛ №1 м. Києва. У 1993-1996 рр. навчалася в очній аспірантурі на кафедрі педіатрії №2 КМАПО.

У 1996 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Оцінка ефективності різних методів лікування хронічних гастродуоденітів у дітей».

З 1996 р. за направленням МОЗ України після дострокового закінчення очної аспірантури працювала асистентом кафедри педіатрії №3.

З 1998 року – асистент, з 2007 року – доцент кафедри педіатрії НУОЗУ імені П.Л. Шупика.

Основні напрямки роботи – фізіологія та патологія дітей молодшого віку, дитяча пульмонологія, питання муковісцидозу, дитяча гастроентерологія, функціональна діагностика.

Відповідальна за навчально-методичну роботу на кафедрі.

Автор більше 170 наукових праць, співавтор національного підручника «Педіатрія», співавтор 12 навчальних посібників та 5 методичних рекомендацій, учасник міжнародних та вітчизняних наукових форумів.

Має вищу лікарську категорію з педіатрії, сертифікат спеціаліста з дитячої кардіоревматології. У 2017 році проходила стажування з питань ведення хворих на муковісцидоз в Італії.

Входила до складу робочих груп по розробці Уніфікованого клінічного протоколу первинної медичної допомоги «Кашель у дітей віком від шести років», Уніфікованого клінічного протоколу первинної медичної допомоги «Кашель у дорослих», адаптованої клінічної настанови «Кашель», Уніфікованого клінічного протоколу первинної медичної допомоги «Інтегроване ведення хвороб дитячого віку» та адаптованої клінічної настанови, заснованої на доказах «Ведення найбільш поширених станів у дітей віком до 5-ти років у контексті інтегрованого ведення хвороб дитячого віку». В теперішній час входить до складу мультидисциплінарної робочої групи з розробки галузевих стандартів медичної допомоги за темою «Муковісцидоз».

З 2017 року – голова групи експертів, що залучаються до роботи ПРГ МОЗ України з питань профільного супроводу закупівель за напрямами «Закупівля медикаментів для громадян, хворих на муковісцидоз». З 2022 р. є членом робочої групи з питань рідкісних (орфанних) захворювань МОЗ України.

Має Подяку від громадської спілки «Орфанні захворювання України» (2016). Нагороджена медаллю «100 років НМАПО імені П.Л. Шупика» (2018). Має подяки від ректора НУОЗ України імені П. Л. Шупика (2019, 2021).