Google search

Клінічними базами кафедри  педіатрії є КНП «Київська міська дитяча клінічна лікарня №1», Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги  № 1» Оболонського району м. Києва та Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Оболонського району м. Києва.

Кафедра  педіатрії розташована на базі багатопрофільної міської дитячої клінічної лікарні №1 м. Києва. Лікарня розрахована  на 310 ліжок. Всього за  педіатричним соматичним профілем має 80 ліжок: відділення загальної педіатрії з ліжками для орфанних захворювань (50 ліжок) та інфекційне відділення (30 ліжок).

В лікарні працюють  спеціалізовані   ліжка: інфекційно-боксоване відділення з ліжками для  ВІЛ-інфікованих хворих та хворих на СНІД (40 ліжок); відділення травматології (30 ліжок); відділення неврології (30 ліжок); відділення отоларингології (30ліжок);  відділення загальної хірургії з ліжками для урологічних хворих(50 ліжок). Окрім того, наявні відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії (12 ліжок); відділення анестезіології, інтенсивної терапії новонароджених та неонатального догляду (26 ліжок), відділення паліативної допомоги з амбулаторною мобільною бригадою паліативної допомоги дітям (10 ліжок) та відділення медичної реабілітації (20 ліжок).  

В структуру КНП «КМДКЛ №1» входить консультативна поліклініка, в якій співробітники кафедри консультують хворих дітей за направленням лікарів первинної ланки: педіатрів та сімейних лікарів. Особливість цієї консультативної поліклініки – обслуговування дітей з такими спадковими патологіями, як фенілкетонурія, муковісцидоз, гемофілія, дифузні хвороби сполучної тканини, та іншими орфанними захворюваннями.

 Співробітники кафедри  за необхідністю  консультують  усі відділення. Безпосередньо  кафедра є кураторами трьох відділень (загальної педіатрії з ліжками для орфанних захворювань, інфекційного  та неврології)  де професори та  доценти   проводять 2 рази на тиждень клінічні обходи, консультують тяжко хворих дітей,   асистенти кафедри безпосередньо ведуть   пацієнтів.

На  кафедрі наявне необхідне устаткування для проведення  діагностичних обстежень стаціонарним та амбулаторним педіатричним хворим. Співробітники проводять наступні дослідження: ЕхоКГ, ЕКГ, УЗД судин голови і шиї, УЗД суглобів і зв’язкового апарату, холтер-моніторинг ЕКГ, добовий моніторинг артеріального тиску, капіляроскопія, спірометрія.

Лікарі-інтерни  за спеціальністю «Педіатрія», «Загальна  практика-сімейна медицина», а також слухачі циклів спеціалізації та тематичного удосконалення   мають  можливість проводити курацію хворих у закріплених за кафедрою відділеннях та опановувати методи діагностики, які є на кафедрі. 

Співробітники кафедри організовують та приймають активну участь у лікарняних клінічних конференціях, залучаються до консиліумів та експертної оцінки складних випадків.