Search

Клінічними базами кафедри  педіатрії-2 є КНП «Київська міська дитяча клінічна лікарня №1», Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги  № 1» Оболонського району м. Києва та Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Оболонського району м. Києва.

Кафедра  педіатрії -2 розташована на базі багатопрофільної міської дитячої клінічної лікарні №1 м. Києва. Лікарня розрахована  на 400 ліжок. Всього за  педіатричним соматичним профілем має 150 ліжок: інфекційне відділення для лікування ГРВІ та їх ускладнень на 40 ліжок, кардіоревматологічне на 30 ліжок, загальне педіатричне відділення з ліжками для дітей, хворих на муковісцидоз та гематологічні захворювання, на 40 ліжок, нефрологічне на 40 ліжок. На базі багатопрофільної лікарні є  спеціалізовані  140 ліжок: інфекційно-боксоване відділення з імунологічними ліжками на 80 ліжок; отоларингологічне -30 ліжок, неврологічне - для дітей з органічним  ураженням нервової системи, порушенням психіки  та функцій опорно-рухового апарату – 40 ліжок, патології новонароджених – 30 ліжок. Окрім того наявні відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії (12 місць); відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених (12 місць) та сателітне відділення гемодіалізу (12 місць). 

Кафедра консультує всі відділення, безпосередньо є кураторами трьох відділень (кардіоревматології, педіатричного та  інфекційного  відділення для лікування ГРВІ та їх ускладнень).

В структурі КНП «КМДКЛ №1» є консультативна поліклініка, в якій співробітники кафедри консультують хворих дітей за направленням лікарів поліклініки: педіатрів та сімейних лікарів. Особливість консультативної поліклініки – обслуговування дітей з такими спадковими патологіями, як фенілкетонурія, муковісцидоз, гемофілія, дифузні хвороби сполучної тканини, та іншими орфанними захворюваннями. Співробітниками кафедри проводяться наступні дослідження: ЕХО-КГ, ЕКГ, УЗД судин голови і шиї, УЗД суглобів і зв’язкового апарату, Холтер-моніторинг ЕКГ, добовий моніторинг артеріального тиску, капіляроскопія.

Співробітники кафедри організовують та приймають активну участь у клінічних конференціях, які проводяться в базових лікарнях та поліклініках, проводять консиліуми та експертні оцінки складних випадків.