Google search

ПЕДАЧЕНКО Наталія Юріївна - доктор медичних наук (2013), професор кафедри (2018), лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії за фахом “Акушерство та гінекологія” (2017), голова Київського округу Асоціації акушерів-гінекологів України (2011).

У 2004 році закінчила з відзнакою 1-й лікувальний факультет Національного медичного університету імені О. О. Богомольця. Була занесена до Золотої книги пошани університету.

З 2004 по 2006 рр. навчалась в інтернатурі за фахом «Акушерство та гінекологія» на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології НМАПО імені П. Л. Шупика. Працює за сумісництвом лікарем акушером-гінекологом кабінету ендокринної гінекології відділення планування сім’ї та допоміжних репродуктивних технологій з кабінетом ендокринної гінекології Українського державного інституту репродуктології НУОЗ України імені П. Л. Шупика, а також на посаді лікаря акушера-гінеколога гінекологічного відділення КНП «КМПБ 1». Тема докторської дисертації “Репродуктивне здоров’я жінок з метаболічним синдромом”.

Відповідальний секретар Асоціації гінекологів-ендокринологів України. Координатор освітнього напрямку ВГО «Асоціація кольпоскопіі і цервікальної патології».

ВДОВИЧЕНКО Юрій Петрович -доктор медичних наук (1992), професор (1996), член-кореспондент Національної академії медичних наук України, обраний за спеціальністю акушерство та гінекологія  у 2010 р., лікар вищої категорії (1995), заслужений лікар України (2003).

Ю. П. Вдовиченко (17.11.1959 р.н.) поєднує роботу в клініці з загальноакадемічною, будучи першим проректором НУОЗ України імені П.Л. Шупика та заступником голови спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 із захисту дисертацій за спеціальностями: “Анестезіологія та інтенсивна терапія”, “Акушерство та гінекологія”.

Ю. П. Вдовиченко є Президентом Української Асоціації перинатальної медицини, членом Європейської і Світової асоціацій акушерства і гінекології, перинатальної медицини, головний редактор науково-практичних журналів «Репродуктивне здоров’я жінки» та «Здоров’я жінки», науковий редактор Збірників наукових праць співробітників НМАПО імені П. Л. Шупика (напрямок – акушерство та гінекологія), член експертної ради ВАК з акушерства та гінекології (2006 - 2010).

ГОРБУНОВА Ольга Володимирівна — доктор медичних наук (з 2007), професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології НУОЗУ імені П. Л. Шупика (з 2021), завідувачка кафедри акушерства, гінекології та перинатології НУОЗУ імені П. Л. Шупика (з 23.03.2016 по 08.11.2021), лікар акушер-гінеколог вищої категорії (з 2007), організатор охорони здоров’я вищої категорії (з 2012).

16 січня 2003 року отримала Подяку Київського міського голови №9174 за вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров’я в місті Києві, сумлінну працю.

17 червня 2021 року була нагороджена Грамотою Верховної Ради України №426-к за заслуги перед Українським народом.

ЖИЛКА Надія Яківна — доктор медичних наук, професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології (2006), старший науковий співробітник, міжнародний експерт з питань репродуктивного здоров’я ВООЗ та ООН, заслужений лікар України (2006).

Нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесними грамотами МОЗ України (2003, 2006), Почесною грамотою ЮНІСЕФ (2007), номінант на премію ВООЗ (2004).

У 1981 р. закінчила Благовєщенський державний медичний інститут. Пройшла трудовий шлях від лікаря акушера-гінеколога районної лікарні до керівника службою акушерства та гінекології в Міністерстві охорони здоров’я України.

Має значний досвід роботи в сфері управління охороною здоров’я: працювала заступником завідувача відділом охорони здоров’я Кіровоградської міськдержадміністрації та заступником начальника управління охорони здоров’я Кіровоградської облдержадміністрації з питань охорони материнства та дитинства (1997-1999).

З 1999 по 2011 рр. працювала в Міністерстві охорони здоров`я України, обіймаючи керівні посади в службі охорони материнства та дитинства. У 2010-2011 рр. працювала керівником Національного проекту «Нове життя. Нова якість охорони материнства та дитинства».

ВІТЮК Алла Дмитрівна — доктор медичних наук, професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології.

В 2001 р. закінчила Буковинську держану медичну академію (нині — Буковинський медичний державний університет в м. Чернівці). Інтернатуру  проходила в Тернопільській державній медичній академії імені І. Я. Горбачевського (2001-2003). Працювала лікарем акушером-гінекологом та завідуючою відділення переливання крові в Заліщицькій ЦРКЛ Тернопільської області. Закінчила заочну аспірантуру на кафедрі акушерства та гінекології №1 Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. З 2009 р. працювала асистент кафедри акушерства та гінекології №1 НМАПО імені П. Л. Шупика.

За безпосередньої участі створено перший в Україні тренінговий центр «Ендофорс», що функціонує на базі універсальної клініки «Оберіг» та в своєму активі має більш ніш 800 активних відвідувачів даного сайту тільки з фаху “Акушерство та гінекологія”.

ЗАРІЧАНСЬКА Христина Володимирівна – доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології, кандидат медичних наук, магістр медицини. Лікар акушер-гінеколог вищої категорії.

Закінчила лікувальний факультет Тернопільської державної медичної академії імені І. Я. Горбачевського у 2002 році. 

З 2002 року інтернатура на кафедрі акушерства та гінекології ФПО Тернопільської державної медичної академії імені І. Я. Горбачевського на базі Тернопільського міського комунального пологового будинку №1 за спеціальністю “Акушерство та гінекологія” . У червні 2004 року закінчила інтернатуру зі спеціальності «Акушерство та гінекологія» та магістратуру. Тема магістерської роботи: «Клініко-патогенетичне обґрунтування гормональної контрацепції, систематичної ензимотерапії та антигомотоксичної терапії у реабілітаційних жінок після однобічної аднексектомії». Отримала диплом магістра з відзнакою.