У період з 29 вересня до 20 жовтня 2022 року колектив Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика долучився до всеукраїнської благодійної акції «Смілива гривня», що проходила за ініціативи Національного банку України.

У вестибюлі Університету було розташовано контейнер, до якого всі охочі працівники, здобувачі вищої освіти, слухачі та просто відвідувачі нашого закладу могли кинути монети, щоб зібрати кошти на підтримку Збройних Сил.

За активну участь у всеукраїнській благодійній акції «Смілива гривня», підтримку Збройних Сил України, високу громадянську позицію, патріотизм і вагомий внесок у наближення нашої ПЕРЕМОГИ Національний банк України нагородив НУОЗ України імені П. Л. Шупика електронною грамотою.

Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції «Смілива гривня»!

Також інформуємо, що з 29 листопада до 19 грудня 2022 року Національний банк України запрошує освітян долучитися до Марафону добрих справ:

Реєстрація на участь в Марафоні

Критерії оцінювання, формат та вимоги до звіту про проведення Марафону