На кафедрі кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій НУОЗ України імені П.Л. Шупика відбулися фахові семінари з попередньої експертизи дисертацій.

22 вересня 2025 року на кафедрі відбулися відразу 3 фахових семінари з попередньої експертизи дисертацій, поданих на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина», аспірантів кафедри:

  • Хассанзаде Гасабех Фатеме, на тему «Предиктори розвитку фібриляції передсердь в ранньому післяопераційному періоді у пацієнтів після протезування аортального клапана» науковий керівник Тодуров Б.М., член-кореспондент НАМН України, професор, завідувач кафедри кардіохірургії рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій;
  • Мельник Анни на тему «Термінальна серцева недостатність: особливості лікування та формування листа очікування трансплантації серця»;
  • Білявської Аліси на тему «Визначальні фактори змін структурно-функціонального стану міокарду у пацієнтів після трансплантації серця», науковий керівник – Ященко Н.О., доцент кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних.

Головуючим на фаховому семінарі був завідувач кафедри функціональної діагностики НУОЗ України імені П. Л. Шупика, професор Олег Жарінов.

Було заслухано доповіді всіх аспірантів із результатами проведеного дисертаційного дослідження. Виступили рецензенти, які позитивно оцінили дисертації. У науковій дискусії також взяли участь співробітники кафедри кардіохірургії рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій НУОЗ України імені П.Л. Шупика та провідні спеціалісти ДНП «Інститут серця МОЗ України».

На підставі доповідей здобувачів, відповідей на запитання учасників фахового семінару, виступів рецензентів та їх висновків, наукової дискусії та обговорення дисертацій, засідання дійшло висновку, що дисертаційні роботи Анни Мельник, Аліси Білявської та  Хассанзаде Гасабех Фатеме рекомендувати до офіційного захисту в разовій спеціалізованій вченій раді та заслуговують присвоєння наукового ступеня доктора філософії.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу