17 травня відбувся Всесвітній День пульмонолога, спеціаліста, який веде боротьбу з хворобами однієї з ключових систем нашого організму. Адже органи дихання першими зіштовхуються з негативними впливами навколишнього середовища. У сучасному швидкоплинному світі, коли в інформаційному науковому полі постійно з’являються нові дані проведених досліджень, у зв’язку з чим переглядаються та оновлюються підходи до діагностики та лікування, фахівцю будь-якої медичної галузі теж важливо регулярно вдосконалювати свої професійні знання та навички.

Кафедра фтизіатрії і пульмонології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, яка базується на базі флагману української пульмонології – Державної установи «Національний науковий центр фтизіатрії, пульмонології та алергології ім. Ф. Г. Яновського Національної академії медичних наук України», дає своїм слухачам таку можливість. В рамках навчання лікарі мають доступ до клінічних даних та медичної апаратури. Співробітники кафедри активно беруть участь у національних та міжнародних конференціях, конгресах та з’їздах і радо поділяться своїм досвідом з колегами. Так, минулого року співробітники кафедри взяли активну участь у знаковій події всієї української пульмонологічної спільноти. Асоціація фтизіатрів і пульмонологів України разом із пульмонологічною спільнотою країни інтегрувалися в єдиний європейський медичний і науковий пульмонологічний простір. Того року Асоціацію було офіційно запрошено як партнера Європейського респіраторного товариства для представлення України у World Village на Конгресі Європейського респіраторного товариства (ERS).

Кафедра фтизіатрії і пульмонології, очолювана головним фтизіатром і пульмонологом України, академіком НАМН України, професором Юрієм Фещенком, продовжує розвиватися,  вносить свій професійний вклад до наукових, освітніх, лікувальних досягнень університету та нашої країни.

!!! Слідкуйте за подіями та новинами в соціальних мережах нашого університету !!!

Фейсбук       Інстаграм       Телеграм

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу