Шановні колеги! Запрошуємо Вас на чотирьохмісячний цикл спеціалізації кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки зі спеціальності «Променева терапія».

Куратор курсу - Івчук Володимир Павлович- кандидат медичних наук, доцент кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки НУОЗ України імені П.Л. Шупика, лікар-радіолог вищої категорії.

Основні питання, які розглядатимуться в рамках циклу:

• Розгляд сучасних протоколів променевої терапії в онкології.
  • Променева діагностика та лікування пухлинних і непухлинних захворювань.
  • Основи фізики та дозиметрії в променевій терапїї.
  • Планування променевої терапії при різних нозологіях.

Передбачені лекції, семінарські та практичні заняття.

Дата проведення: 06.02. 2023- 07.06.2023 року

Місце проведення - кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика.

Формат - онлайн та офлайн

Для бюджетних слухачів онлайн-формат заходу БЕЗКОШТОВНИЙ (путівка підписується у керівника медичного закладу). Без путівки вартість курсу становить 5100 грн. на місяць

З організаційних питань звертайтеся на кафедру ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки:

тел. 0677217160

e.mail: [email protected]