За результатами внутрішнього рейтингового оцінювання структурних підрозділів НУОЗ України імені П. Л. Шупика кафедра онкології в 2021 році посіла перше місце серед кафедр хірургічного факультету. Про це на засіданні вченої ради НУОЗ України імені П. Л. Шупика повідомив член-кореспондент НАМН України, перший проректор професор Юрій Вдовиченко.

Працівники кафедри задоволені рейтинговою оцінкою, однак розуміють свою відповідальність та необхідність подальшого покращення у виконанні роботи з усіх напрямків діяльності.

На звітному засіданні кафедри, де проводився аналіз і окреслювалися перспективи роботи на 2022 рік, завідувач кафедри онкології, професор Прокіп Гордійчук привітав своїх колег з досягненням і подякував за відмінну роботу. Особливу подяку за професійність, відповідальне ставлення до обов’язків та оперативність висловив відповідальному за наукову роботу – професору Богдану Сорокіну, за лікувальну роботу – професору Валерію Захаричеву, старшій лаборантці Людмилі Пивоварчук.

Принагідно професор Прокіп Гордійчук звернув увагу колег на розділи робочого процесу, за якими в минулому році була набрана недостатня кількість балів, і вказав на шляхи підвищення рейтингу кафедри у 2022 році. Наголосив на необхідності активізувати участь кафедри онкології в управлінні асоціаціями лікарів; своєчасно наповнювати слухачами цикли за бюджетом і спецфондом; підвищити кількість виступів науково-педагогічних працівників кафедри онкології у засобах масової інформації; активізувати участь у модераціях, усних та стендових доповідях на міжнародних конгресах та участь у програмах двостороннього чи багатостороннього міжнародного обміну з навчанням, стажуванням працівників за кордоном.

Важливе значення для оцінки рейтингу кафедри мають видання монографій з грифом ISBN, авторських прав на твір, інформаційних листів чи методичних рекомендацій, наукових публікацій, що входять до Scopus або  Web of Science і до видань, рекомендованих МОН України. На це слід звернути особливу увагу.

Не менш важливим для виконання функціональних задач кафедри є організація університетської клініки. Оскільки вирішення цього питання є прерогативою університету, то кафедра підтримає будь-який варіант її функціонування.

Відповідно до спільного наказу МОЗ та НАМН України, до реєстру науково-практичних заходів, які проводитимуться в 2022 році в Україні, внесено симпозіум з міжнародною участю «Сучасні підходи до дискусійних питань онкології», організатором якого є НУОЗ України імені П. Л. Шупика в особі кафедри онкології. На засіданні кафедри Прокіп Гордійчук представив алгоритм підготовки до симпозіуму, призначив відповідальних за напрямками реалізації підготовки до симпозіуму.

Колектив кафедри підтримав напрямки розвитку та удосконалення результатів роботи на 2022 рік.

Актуальність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів