Google search

У 2020 році кафедра управління охороною здоров’я Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика (далі – кафедра) співпрацює з Регіональним програмним офісом у Східній Європі Управління ООН з наркотиків і злочинності (далі – Управління ООН). Кафедру у співпраці представляє д.н.держ.упр.. професора кафедри Гбур Зоряни Володимирівни, що в даному проекті виступає експертом з юридичних питань, формулювання термінології та відповідності і узгодженості з українським законодавством положень викладених в проекті нормативно-правового акта.

В рамках XII Міжнародного медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» 25 травня 2021 року кафедра управління охороною здоров’я Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика стала організаторам науково-практичної конференції з міжнародною участю «Фінансове забезпечення охорони здоров'я України».

Участь приймали:

член-кореспондент НАМН України Толстанов Олександр 

професор Михальчук Василь 

професор Горачук Вікторія

професор Гойда Ніна 

професор Гбур Зоряна

професор Моісеєнко Раїса

професор Рингач Наталія

к.держ. упр. Кошова Світлана

к.мед.н. Нестерець Олена

д.мед.н. Кравченко Віталій

Управління ООН у співпраці з МОЗ України представляє до опрацювання та обговорення проєкт Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2030 року (далі – проєкт Стратегії). Відповідно також створена Міжвідомча робоча група, склад якої затверджено наказом МОЗ від 19 серпня 2020 року № 1912 «Про утворення Міжвідомчої робочої групи з питань розробки Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2030 року в Україні». 

Звіт про роботу в проекті станом на 13.11.2020

Звіт про роботу в проекті станом на 03.12.2020 

Контракт з професором Гбур З.В. завершився проте в межах Міжвідомчої робочої групи продовжується її співпраця Управлінням ООН з питань опрацювання Стратегії аж до її прийняття Урядом України.

ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ

ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ 2