Ірина Валентинівна Климась

Асистент кафедри, виконує обов’язки секретаря кафедри

Адреса електронної пошти: [email protected]

Освіта:

В 2004 році закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа».

Кваліфікація:

З 2015 року – вища категорія за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина».

З 2019 року – вища категорія за спеціальністю «Терапія».

З 2019 року – лікар-спеціаліст за спеціальністю «Ревматологія»

Дійсний член Української асоціації сімейної медицини; Українського кардіологічного товариства; Європейської Академії викладачів загальної практики та сімейної медицини (EURACT).

Загальний трудовий стаж – 21 рік, загальний лікарський стаж – 14 років, науковий стаж - 10 років, науково-педагогічний стаж – 10 років.

Виконується дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії (кандидата медичних наук) на тему «Клініко-патогенетична характеристика стану гепатобіліарної системи та метаболічних порушень у хворих на ревматоїдний артрит та корекція лікування» за спеціальністю 14.01.02 – «Внутрішні хвороби».

Автор і співавтор 62 наукових та навчально-методичних друкованих робіт в українських та міжнародних фахових виданнях, у т.ч. 2 посібників.

Професійна дільність:

2004-2006 рр. – лікар-інтерн за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» в Броварській центральній районній лікарні, м. Бровари.

2006-2008 рр. – клінічний ординатор за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» на кафедрі сімейної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика.

2006-2007 рр. – лікар-кардіолог за сумісництвом в Київському обласному кардіологічному диспансері.

Вересень-грудень 2008 р. – лікар-терапевт поліклініки №3, Шевченківського району м. Києва.

2008-2011 рр. – очний аспірант за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на кафедрі сімейної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика.

З 01.12.2011 року по теперішній час – асистент кафедри сімейної медицини Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П.Л. Шупика.