Search

 

ГЕРЦЕН Генріх Іванович

[email protected]іl.сom

Одеський медичний інститут ім.. М.І. Пирогова, диплом з відзнакою.

Вища кваліфікаційна категорія, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. Керівник баз кафедри ортопедії і травматології №1 НУОЗ України імені П.Л. Шупика в 6 та 8 міських клінічних лікарнях м. Києва.

 

Мовчан Олександр Степанович

[email protected] 

Освіта – вища. Закінчив Вінницький медичний інститут імені М.І.Пирогова у 1971 році.

Кваліфікація – ортопед травматолог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук, професор кафедри ортопедії і травматології №1 НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Заслужений лікар України. Загальний трудовий стаж 49 років.

Основні етапи трудової і наукової діяльності.

 

ПРОЦИК Анатолій Іванович

[email protected],

кандидат медичних наук, доцент, завуч кафедри.

Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова. (закінчив у 1977 р.); ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії (з 12.01.1987р.); кандидат медичних наук (захистився 20.06.89 р.); доцент кафедри ортопедії і травматології №1 НУОЗ України імені П.Л.Шупика (з 28.09.95 р.).

 

Роман Миколайович Остапчук

e-mail: [email protected]іl.сom - доцент, кандидат медичних наук.

У 2006 році закінчив 1 медичний факультет НМУ імені О. О. Богомольця. Лікарський стаж 15 років, вища кваліфікаційна категорія з ортопедії і травматології. В 2014 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Корегувальні остеотомії першої плеснової кістки при hallux valgus». З 2015 виконує обов’язки заступника декана хірургічного факультету.

 

Дибкалюк Сергій Віталійович 

anatg@ukr.net; [email protected]; [email protected]

Освіта: закінчив Військово-медичну академію імені С.М. Кірова у Санкт-Петербурзі в 1990 році.

Кваліфікація: має вищу кваліфікаційну категорію з спеціальності «Ортопедія і травматологія», пройшов спеціалізацію з серцево-судинної хірургії; науковий ступінь – доктор медичних наук з спеціальності «Травматологія та ортопедія», вчене звання – доцент кафедри ортопедії і травматології №1 НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

 

ГЕННАДІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ БІЛОНОЖКІН

[email protected], кандидат медичних наук,  доцент.

Закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця у 2001 році. З 2001-2003 рр. інтернатура за спеціальністю «Ортопедія і травматологія». З 2003 по 2005 клінічна ординатура, 2005-2008 рр. аспірантура на кафедрі ортопедії і травматології 31 НМАПО імені П.Л. Шупика. В цей же час працював лікарем ортопедом-травматологом у відділені травматології КМКЛ №8 та ДП МСЧ №18 МОЗ України.