Google search

Завідувач кафедри неврології і рефлексотерапії

[email protected]

Освіта:1992-1998 рр. - Луганський державний медичний університет.

Кваліфікація:доктор медичних наук, професор; вища кваліфікаційна категорія за фахом «неврологія». Член спеціалізованої вченої ради  (Д 26.613.01)  по захисту докторських і кандидатських дисертацій за фахом «Нервові хвороби» в НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Головний редактор науково-практичного журналу «Східно-європейський журнал хвороби Паркінсона й екстрапірамідних захворювань». Член редакційної ради  науково-практичного журналу: «Східно-європейський неврологічний журнал».

Професор кафедри неврології і рефлексотерапії

Свиридова Наталя Костянтинівна

[email protected]

Освіта:1987-1993 рр. - Донецький державний медичний університет імені  М.Горького

Кваліфікація:доктор медичних наук, професор; вища кваліфікаційна категорія за фахом «неврологія» та вища кваліфікаційна категорія за фахом «рефлексотерапія». Голова громадської організації «Всеукраїнська асоціація по неврології та рефлексотерапії»; Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Рефлексотерапія». Член спеціалізованої вченої ради  (Д 26.613.01)  по захисту докторських і кандидатських дисертацій за фахом «Нервові хвороби» в НУОЗ України імені П.Л. Шупика; Член спеціалізованої вченої ради  (Д 26.613.06)  по захисту докторських і кандидатських дисертацій за фахом «Загальна практика-сімейна медицина» в НУОЗ України імені П. Л. Шупика; Головний редактор науково-практичного журналу «Східно-європейський неврологічний журнал» (фахове видання згідно наказу МОН Україні №1021 від 07.10.2015р); Член редакційної ради  науково-практичних журналів: «Артеріальна гіпертензія» «Врачебное дело-Лікувальна справа», «Східно-європейський журнал хвороби Паркінсона й екстрапірамідних захворювань».

професор кафедри неврології і рефлексотерапії, доцент

Чуприна Геннадій Миколайович

[email protected]

Освіта:1986-1992 рр. – Вінницький медичний інститут ім. М. І. Пирогова

Кваліфікація: доктор медичних наук, доцент; вища кваліфікаційна категорія за фахом «неврологія» та вища кваліфікаційна категорія за фахом «рефлексотерапія». Головний позаштатний спеціаліст ДОЗ Київської ОДА за спеціальністю «Рефлексотерапія»; член спеціалізованої вченої ради (Д 26.613.01)  по захисту докторських і кандидатських дисертацій за фахом «Нервові хвороби» в НУОЗ України імені П.Л. Шупика; учений секретар спеціалізованої вченої ради  (Д 26.613.06)  по захисту докторських і кандидатських дисертацій за фахом «Загальна практика-сімейна медицина» в НУОЗ України. Член редакційної ради  науково-практичних журналів: «Східно-європейський журнал хвороби Паркінсона й екстрапірамідних захворювань», «Здоров’я суспільства».

Парникоза Тетяна Пвлівна

[email protected]

Освіта:1987-1993 рр. – Національний медичний університет ім О.О. Богомольця

Кваліфікація:кандидат медичних наук, доцент; вища кваліфікаційна категорія за фахом «неврологія» та вища кваліфікаційна категорія за фахом «рефлексотерапія». Член редакційної ради  науково-практичного журналу «Східно-європейський неврологічний журнал».

Професійна діяльність:

1993-1995 рр. – інтернатура - НУОЗ України імені П.Л. Шупика, кафедра неврології та рефлексотерапії, м. Київ

1995-1996рр. – магістратура - НУОЗ України імені П.Л. Шупика, кафедра неврології та рефлексотерапії, м. Київ

1996-2000 рр. – очна аспірантура - НУОЗ України імені П.Л. Шупика, кафедра неврології та рефлексотерапії, м. Київ

2000р.- кандидат медичних наук

Професор кафедри неврології і рефлексотерапії

Довгий Ігор Леонідович

[email protected]

Освіта:1983-1987 Житомирське медичне училище; 1987-1995 Івано-Франківський національний медичний університет

Кваліфікація:кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології і рефлексотерапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика; вища кваліфікаційна категорія за фахом «неврологія» та вища кваліфікаційна категорія за фахом «рефлексотерапія».

Професійна діяльність:

1999-2002 рр. – очна аспірантура - НУОЗ України імені П.Л. Шупика, кафедра неврології та рефлексотерапії, м. Київ

2001- 2003рр. – асистент кафедри неврології і рефлексотерапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика, м. Київ

2003р.- кандидат медичних наук

Доцент кафедри неврології і рефлексотерапії 

Сулік Роман Володимирович

[email protected]

Освіта:1997-2003 НМУ імені О.О. Богомольця,

Кваліфікація: кандидат медичних наук, доцент; вища кваліфікаційна категорія за фахом «неврологія». Голова молодіжної громадської організації «Асоціація лікарів та науковців України»;