Кафедра неонатології НУОЗ України імені П. Л. Шупика проводитиме цикл тематичного удосконалення «Початкова стабілізація стану та особливості транспортування новонароджених» 13.12. – 28.12.2021 р.

Куратор циклу Краснова Юлія Юріївна - доцент кафедри неонатології, кандидат медичних наук.

Контактні дані: т. 095-130-94-84, e-mail: [email protected]

У зв’язку з пандемією SARS-Cov-2 заняття проводяться в змішаному очно-заочному форматі: лекції читатимуться в окремі дні онлайн, семінари частково також, практичні заняття з відпрацюванням практичних навичок – на кафедрі.

Система, яка буде використана для забезпечення онлайн-навчання: Zoom.

Кількість занять згідно з робочим планом (додається).

Порядок оформлення на цикл:

Реєстрація слухачів проводиться в очному та дистанційному режимі. Пакет документів можна надіслати заздалегідь за адресою: відділення Нової пошти м. Києва № 70 (проспект Перемоги, 20) куратору циклу Красновій Юлії Юріївні (т.  095-130-94-84) або зарахування на кафедрі неонатології за адресою вул. Чорновола 28/1, лікарня ОХМАТДИТ, корпус 11-А.

Робочий план

Питання для вхідного рівня знань слухачів

Список рекомендованої літератури

Перелік питань до заліку