Google search

Згідно із затвердженими МОЗ України та НУОЗ України імені П. Л. Шупика програмами і планами з бюджетним фінансуванням та на умовах контрактних послуг на кафедрі проводяться такі цикли:

Спеціалізація з бактеріологіїї  - для лікарів, які закінчили інтернатуру за однією зі спеціальностей медико-профілактичного профілю та для спеціалістів з вищою біологічною освітою:

 1. Планові цикли спеціалізації за фахом „Бактеріологія”. -3 місяці.
 2. За індивідуальним планом на контрактних умовах - 3місяці впродовж року за заявками.

Стажування з бактеріології - для лікарів-бактеріологів та спеціалістів-бактеріологів за спеціальністю „Бактеріологія”, які підтверджують звання «лікар-бактеріолог» та «бактеріолог»:

 1. Цикли стажування з бактеріології (1 місяць)
 2. За індивідуальним планом на контрактних умовах (1 місяць впродовж року за заявками)

Передатестаційні цикли з бактеріології  - для  спеціалістів-бактеріологів(не медичною освітою), які мають стаж роботи за фахом не менш як 5 років за спеціальністю „Бактеріологія”.

 1. Планові цикли тривалістю 1 місяць на бюджетних та контрактних умовах.

Інтернатура за спеціальністю «Мікробіологія і вірусологія» для випускників вищих медичних навчальних закладів.

 1. Цикли очної підготовки в інтернатурі за розподілом МОЗ України тривалістю 4 місяці (2 місяці – кафедра мікробіології, епідеміології та інфекційного контролю та 2 місяці – кафедра вірусології) на бюджетних та контрактних умовах.

Тематичне удосконалення:

 1. Планові цикли тривалістю 2 тижні  на бюджетних та контрактних умовах.
 2. За індивідуальним планом на контрактних умовах (2 тижні ) впродовж року за заявками)
 3. «Мікробіологія шлунково-кишкових інфекційних хвороб людини бактеріальної етіології» - для лікарів-бактеріологів (бактеріологів) бактеріологічних лабораторій лікувально-профілактичних закладів МОЗ У, Центру Громадського Здоров’я, бактеріологічних лабораторій іншого підпорядкування, які здійснюють бактеріологічну діагностику інфекційних хвороб людини шляхом мікробіологічних досліджень матеріалів від людей, з навколишнього середовища, харчових продуктів тощо.
 4. Виїздні цикли за заявками на контрактних умовах тривалістю 2 тижні.

2.За індивідуальним планом на контрактних умовах (2 тижні) впродовж року за заявками)

 1. «Мікробіологія інфекційних хвороб органів дихання людини бактеріальної етіології» для лікарів-бактеріологів (бактеріологів) бактеріологічних лабораторій лікувально-профілактичних закладів МОЗ У, Центру Громадського Здоров’я, бактеріологічних лабораторій іншого підпорядкування, які здійснюють бактеріологічну діагностику інфекційних хвороб людини шляхом мікробіологічних досліджень матеріалів від людей, з навколишнього середовища, харчових продуктів тощо..
 2. Виїздні цикли за заявками на контрактних умовах тривалістю 2 тижні.

2.За індивідуальним планом на контрактних умовах (2 тижні впродовж року за заявками)

,

,