Google search

тел./факс: (044) 483-17-56, e-mail:   [email protected]

Співробітники кафедри постійно виконують лікувальну роботу у базовому відділенні та інших відділеннях КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня». Викладачі кафедри проводять амбулаторні консультативні неврологічні прийоми в поліклініці КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня», постійно проводяться планові обходи і огляди хворих професорсько-викладацьким складом кафедри.

Сучасні методи лікування впроваджені в клінічну роботу:

 1. Ішемічний інсульт- тромболітична терапія (єдиний метод який може запобігти розвитку інсульту при його використанні в перші 4 години розвитку захворювання.
 2. Постінсультна реабілітація-  комплексний підхід, заснований на багаторічному досвіді і традиціях клініки з використанням голкорефлексотерапії, фізіотерапії, масажу, кінезотерапії, психотерапії та ін.
 3. Запаморочення, нудота, головні болі, шум у голові і вухах- сучасне діагностичне забезпечення кафедри та висококваліфікований персонал дають можливість розраховувати на правильну діагностику причин даних станів, а отже, підібрати оптимальну тактику їх лікування.
 4. Діагностика та лікування остеохондрозу, захворювань суглобів, болю в спині- комплексний підхід у лікуванні з використанням фармакотерапії, голкорефлексотерапії, фізіотерапії, акупресури, аурикулотерапії, фармакопунктури, кінезотерапії та ін.
 5. Лікування розладів сну і втоми при розсіяному склерозі - комплексний підхід, заснований на багаторічному досвіді і традиціях клініки з використанням голкорефлексотерапії, лазерорефлексотерапії, електрорефлексотерапії.
 6. Лікування залишковіх парезів обличчя у разі уповільнення відновлення функції мімічних м’язів при невропатії лицевого нерва - комплексний підхід, заснований на багаторічному досвіді і традиціях клініки з використанням голкорефлексотерапії, лазерорефлексотерапії, електрорефлексотерапії

Клінічні бази кафедри:

 1. КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня» (04107 Київ, вул. Багговутівська 1).
 2. ДЗ «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення міністерства охорони здоров’я України» (04075 Київ, вул. Міська 1-А).
 3. ФОП Довгий Ігор Леонідович (04107 Київ, вул. Багговутівська 1).
 4. Медичний центр «Кібер клініка Спіженка» (08112 Київська обл., К.Святошинський р-он, с. Капітанівка, вул. Соборна, 21).
 5. ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова НАМН України» (03680 Київ, вул. М.Амосова, 6).
 6. ФОП Сулік Роман Володимирович «Клініка Доктора Суліка» (04107 Київ, вул.Овруцька, 26).
 7. ТОВ «А.А.Партнерс» (03115 Київ, Святошинський р-н, вул. І.Крамського, 9).
 8. Васильківська центральна районна лікарня (08600 Васильків, вул. Декабристів, 87).