Google search

Орлик Ольга Сергіївна – асистент кафедри діабетології,  лікар-ендокринолог вищої категорії, лікар-дієтолог, кандидат медичних наук.

У 2005 році закінчила Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця, за спеціальністю лікувальна справа.

2005-2007 – лікар-інтерн відділення загальної ендокринної патології  в Укранському науково практичному центрі ендокринної хіругрії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України.

З 2007-2010 рр – працювала молодшим науковим співробітником відділу профілактики і лікування цукрового діабету в УНПЦЄХ ТЕОіТ МОЗ України.

З 2010 по теперішній час - асистент кафедри діабетології НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

З 2017 працює провідним науковим співробітником центру інноваційних медичних технологій НАМН України.

У 2013 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Частота зустрічаємості діабетичної полінейропатії різного ступеня тяжкості і ефективність її лікування альфа-ліпоєвою кислотою».

З 2014 року має спеціалізацію з терапії .

З 2015 року має спеціалізацію з дієтології.

З 2005 року є учасником міжнародних конгресів з вивчення сучасних стратегій ведення та лікування хворих із цукровим діабетом та іншими ендокринними захворюваннями; щорічно підвищує свою кваліфікацію на різних тематичних сертифікованих курсах і тренінгах.

Член Української діабетологічної асоціації.

Зона наукового інтересу: цукровий діабет та його ускладнення: діабетична ретинопатія, діабетична полінейропатія; захворювання щитовидної залози; дієтотерапія при різних ендокринних захворюваннях ; психологія: навички ефективної комунікації пацієнт-лікар.

Член Української діабетологічної асоціації. Вміння та навики:

  • Володіє навиками ефективної комунікації лікар-пацієнт
  • Психологічна підтримка пацієнтів в процесі підготовки до оперативних втручань
  • Підбір індивідуального меню хворим із хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, гепато-біліарної системи, метаболічними захворюваннями, захворюваннями шкіри, тощо.
  • Підбір індивідуального меню до та після проведення метаболічних оперативних втучань.
  • Скрінінг діагностика діабетичної полінейропатії
  • Застосування сучасних схем цукрознижувальної терапії ( в тому числі інсулінотеапії) у хворих на ЦД 1-го та 2-го типів.

У 2018 році поступила до Міжнародного інституту глибинної психології, напрям підготовки – практична психологія, спеціальність – психоаналіз , по закінченню вишу матиму диплом спеціаліста психолога-психоаналітика.

Автор 30 наукових робіт.

У 2018 році поступила до Міжнародного інституту глибинної психології на факультет психоаналізу, по закінченні вишу матиме спеціальність психолог-психоаналітик.