Google search

Кандидат медичних наук, доцент, доцент кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології Національного університету охорони здоровꞌя України П. Л. Шупика

Бондаренко Т. М. у 2002 році закінчила Дніпропетровську державну медичну академію за спеціальністю «Лікувальна справа» та продовжила навчання в інтернатурі, яку закінчила у 2003 році та здобула кваліфікацію лікаря терапевта.

З 2003 року працювала лікарем терапевтом в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені І.І.Мечникова.

В 2009 році пройшла спеціалізацію з алергології, а у 2010 р. з клінічної імунології.

З  2011 року отримала членство в професійних асоціаціях: Українське товариство фахівців з клінічної імунології та алергології, Європейська академія алергології і клінічної імунології.

З 2012 року асистент кафедри, а з 2013 року завуч кафедри клінічної, лабораторної імунології та алергології НМАПО імені П.Л. Шупика.

У 2017 році при науковій Раді Інституту мікробіології та імунології імені І.І. Мечникова Національної академії медичних наук України успішно захистила кандидатську дисертацію на тему «Клініко-імунологічні особливості, діагностика та лікування пацієнтів з цілорічним алергічним ринітом і гельмінтозом» зі спеціальності 14.03.08 – імунологія та алергологія.

В 2018 р. обрана на посаду доцента кафедри клінічної, лабораторної імунології та алергології НМАПО імені П.Л. Шупика.

Основний напрямок наукових досліджень пов’язаний з вивченням клінічних, генетичних механізмів  первинних імунодефіцитів, спадкового ангіоневротичного набряку у дітей та дорослих, вивчення патогенезу та імунологічних проявів алергічних захворювань: алергічного риніту, бронхіальної астми, атопічного дерматиту та ефективності АСІТ. Автор більше 50 статей, співавтор 2 монографій. Нагороджена почесною грамотою військово-медичного управління Служби Безпеки України

Доцент Бондаренко Т. М. пройшла стажування в Польщі (м. Новий Сонч) у 2018 р.

У 2018 році пройшла курси з англійської мови та отримала свідоцтво на рівні В2).

В 2018 році прйшла спеціалізацію з дитячої алергології, а в 2019 році спеціалізацію з дитячої імунології.

З 2019 року являється експертом з питань клінічної імунології дітей та дорослих Департаменту охорони здоровꞌя Київської обласної державної адміністрації. Лікар вищої кваліфікаційної категорії з алергології, клінічної імунології, терапії.