Загальна інформація
Зареєструватися зараз
Інструкція роботи користувача у Системі електронної реєстрації
Інструкція для використання Електронного Цифрового підпису
Увійти в систему
Алгоритм купівлі путівок на цикли спеціалізації та стажування онлайн
Алгоритм купівлі путівок на цикли тематичного удосконалення онлайн
Рекомендації щодо укладання договорів юридичними (фізичними) особами
Розірвання електронних договорів

Якщо під час реєстрації у Вас виникнуть труднощі

Стрімкий сучасний світ вимагає нових підходів до надання освітніх послуг. Для науково-педагогічних працівників Національного медичного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика дуже важливо бути корисними та доступними для своїх майбутніх слухачів.

Саме тому для швидкого та зручного оформлення на навчальні цикли (спеціалізації, стажування, тематичного вдосконалення та ПАЦ (для окремих категорій фахівців) пропонуємо зареєструватись у Системі електронної реєстрації лікарів і провізорів, що надасть можливість:

 1. Обрати потрібний Вам навчальний цикл зі зручним терміном проведення.
 2. Оформити договір на надання освітніх послуг за кошти фізичних (юридичних) осіб.
 3. Зарезервувати місце в гуртожитку (за необхідності).
 4. Уникнути необхідності оформлення пакету документів (у разі повторного навчання).
 5. Отримати додаткову консультативну та/або технічну допомогу від відповідальних працівників відповідних відділів, пов’язаних із Вашою реєстрацією.

І головне - все це доступно для Вас просто із дому або робочого місця.

Протягом карантину все навчання в Академії відбувається дистанційно але і в подальшому навчання на багатьох циклах буде здійснюватися он-лайн за очно-заочною формою з елементами дистанційного навчання.

Якщо під час реєстрації у Вас виникнуть труднощі – звертайтесь на електронну пошту відділу комунікацій - [email protected] – ми з радістю Вам допоможемо.

Алгоритм купівлі путівок на цикли тематичного удосконалення онлайн 

 1. Зареєструйтеся у системі електронної реєстрації на сайті НУОЗ України та після верифікації отримаєте пароль для входу в особистий кабінет слухача.
 2. Оберіть цикл і подайте заяву на потрібний цикл тематичного удосконалення.

Виконавець: навчальний відділ

 1. Подаючи документи слід враховувати:

Не можна одночасно навчатись, а отже, реєструватись на цикли тематичного удосконалення, які відбуваються:

- в одні й ті самі дати,

- в ті дати, що й цикл спеціалізації або стажування

- під час вашого навчання в інтернатурі

Обирайте курс ТУ відповідно до вашої спеціальності

Виконавець: навчальний відділ

 1. Після розгляду заяви на цикл навчання Вам буде надіслана відповідь «Прийнято» або «Відхилено».

Путівку буде надіслано Вам, коли плановий відділ отримає договір підписаний Вами особисто і статус Вашого договору в Вашому особистому кабінеті зміниться на "Прийнятий". Тел. планового відділу 205-48-64.

 1. Для фізичних осіб: в разі отримання відповіді «Прийнято», Вашому договору присвоюється номер і тільки тоді Ваш договір з’явиться в особистому кабінеті. За допомогою отриманого Вами паролю після верифікації в системі заходьте в особистий кабінет, скачуйте договір та акт. Роздруковуйте їх та заповнюйте.
 2. Потім договір та акт Вам необхідно надіслати поштою: в 2-х екземплярах договір та акт здачі-прийняття наданих послуг (в одному екземплярі) у паперовому вигляді на адресу планово-фінансового відділу: НУОЗ України імені П.Л. Шупика (м. Київ, 04112, вул. Дорогожицька, 9, планово-фінансовий відділ, т. 2054831, Світлана Іванова). У листі необхідно вказати вашу електронну адресу для подальшого спілкування з планово-фінансовим відділом та контактний номер телефону

Виконавець: планово-фінансовий відділ.

 1. Проплачуйте навчання та надсилайте квитанцію про оплату на електронну пошту відділу тематичного удосконалення: [email protected], тел. 044 205 49 37, [email protected], т. 2054825.

Виконавець: відділ тематичного удосконалення.

 1. Після цього путівка буде відправлена в електронному вигляді на електронну пошту, яку Ви вказали при реєстрації у системі. В путівці вказується номер телефону та адреса кафедри.
 2. Оригінал путівки можна отримати у куратора цикла.

Виконавець: відділ тематичного удосконалення

 1. Якщо курс буде проходити очно – то слухач приїздить з роздрукованим сканом путівки та набором документів  на кафедру. Якщо курс відбуватиметься онлайн – то слухач має напередодні навчання поштою надіслати путівку та набір документів куратору і зв’язатися з ним для подальшої взаємодії.

Виконавець: кафедри.

Розірвання електронних договорів

Заяви про розірвання електронного договору надсилайте на адресу: [email protected]