Google search

 
 

21 квітня науково-педагогічні працівники кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки факультету підвищення кваліфікації викладачів під керівництвом завідувача кафедри д.мед.н.

Павла Короля на клінічній базі кафедри в Інституті хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова взяла участь у щотижневому мультидисциплінарному онкологічному консиліумі, що в клінічному закладі є золотим стандартом в онкології.

Зауважимо, що мультидисциплінарний консиліум із приводу онкологічного захворювання — це комісія практикуючих лікарів–експертів у сфері онкології. Іншими словами, це, свого роду «мозковий штурм», на якому лікарями різних спеціальностей спільно обговорюються клінічні та діагностичні дані пацієнта, що дозволяє правильно встановити стадію захворювання і вибрати послідовність етапів лікування. На проведеному консиліумі було визначено ефективні схеми лікування для онкологічних пацієнтів Інституту. До уваги прийнято всі фактори відповідно до стадії захворювання та перебігу онкологічної хвороби, індивідуальні особливості пацієнтів. У результаті консиліуму отримано ефективну тактику лікування онкологічних пацієнтів. Важливим був і емоційний чинник, адже хвора людина знайомиться з провідними спеціалістами, які можуть потім брати участь в її лікуванні.

Науково-педагогічні працівники кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки стали активними учасниками обговорення та прийняття рішення складних консультативно-діагностичних завдань по визначенню ефективної схеми лікування онкологічних пацієнтів провідної клінічної бази.

Підкреслимо, що принцип мультидисциплінарного, командного підходу до лікувального процесу, об'єднання досвіду і знань науковців кафедр НУОЗ України імені П. Л. Шупика та клінічних спеціалістів, котрі беруть участь у лікуванні пацієнта — це запорука успішної боротьби з онкологічними захворюваннями. Адже командна робота — найважливіший ресурс для досягнення ефективного результату.

Читайте також