Google search

 
 

У житті онкологічної спільноти України відбулася важлива і грандіозна подія: на честь 100-річного ювілею Національного інституту раку в НСК «Олімпійський» з 30 вересня по 2 жовтня проходив «ХІV з'їзд онкологів та радіологів України».

На з’їзді було представлено більш ніж 160 доповідей, із яких 25 – англомовні дописи резидентів США, Японії, Кореї, Німеччини, Франції, Ізраїлю,  Нідерландів та інших країн світу.

Лікарі-інтерни кафедри онкології, що навчаються у Національному університеті охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика за спеціальністю «Клінічна онкологія», мали можливість упродовж трьох повних днів брати активну участь у секціях, які представляли усі підрозділи мультидисциплінарної онкології. Вони ознайомились з сучасними поглядами на профілактику злоякісних новоутворень, ранню діагностику, сучасними алгоритмами діагностики та лікування, які ґрунтуються на основах доказової медицини. Особливу увагу учасники з’їзду приділили досягненням, отриманим при вивченні біології пухлини, її молекулярно-генетичної характеристики, що, безперечно, є підґрунтям під час призначенні таргетної терапії та імунотерапії.

У сесійній залі «CITIUS» для молодих онкологів України була проведена секція, на якій обговорювались наступні питання: міжнародне стажування; перспективні клінічні дослідження в Україні; алгоритм написання своєї першої статті в міжнародному журналі; можливості професійного розвитку лікаря у сучасному світі та інші.

Події такого масштабу, як з’їзд онкологів, є вкрай важливими на етапі формування компетентного лікаря-онколога: вони засвідчують сучасні досягнення розвитку онкології як в цілому, так і в її складових, окреслюють перспективні напрямки наукових досліджень, ґрунтуючись на досягненнях доказової медицини, визначають джерела отримання сучасної достовірної інформації про досягнення в теоретичній та практичній онкології, медицини в цілому.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Доступність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів

Загальна оцінка матеріалу